Výrobce BFGoodrich

BFGoodrich je značka pneu z koncernu Michelin se stoletou tradicí patřící do segmentu nabízející pneumatiky dobré kvality za přijatelné ceny. Řada BFGoodrich zahrnuje všechny kategorie pneumatik (osobní letní, zimní celoroční a 4x4) pro asfalt, sníh i rozbitou cestu. BFGoodrich se specializuje na pneu pro 4x4, ve kterém má tato značka velký výběr. Americká značka pneumatik původně podnikajicí v oblasti aeoronautiky založená roku 1870 v Ohiu Dr. Benjamin Franklin Goodrichem a odtud název BFGoodrich. Roku 1986 pod sebe připojila gumárenskou firmu Uniroyal a v roce 1990 celý podnik koupil koncern Michelin.


Položky výrobceACTIVAN 4S

BFGoodrich ACTIVAN 4S 195/70 R15 104R
BFGoodrich Activan 4S je celoroční pneumatika pro dodávkové vozy bezpečná v každém ročním období. Vynikající přilnavost na mokrém povrchu, ale také na sněhu díky zimní certifikaci 3PMSF. Společně s robustní konstrukcí odolá všem nástrahám a vydrží mnoho kilometrů. To vše bez nutnosti sezónní výměny pneumatik.
 

ADVANTAGE

BFGoodrich ADVANTAGE 165/70 R14 zesílené  85T
 

ADVANTAGE ALL-SEASON

BFGoodrich ADVANTAGE ALL-SEASON 195/55 R16 87V
BFGoodrich Advantage All Season je všestranná silniční pneumatika pro všechna roční období která dává kontrolu na suché, mokré nebo zasněžené vozovce. Poskytuje lepší brzdný výkon na mokru i na suchu než předchůdce. Buďte v zimě v bezpečí díky certifikaci 3PMSF. Směs běhounu vyvinutá tak, aby poskytovala plnou kontrolu na sněhu s drážkou ve tvaru V pro vysokou přilnavost a trakci. Prodloužená drážka odvádí vodu, zatímco do sebe zapadající pásek zlepšuje ovladatelnost a brzdění, spolu s technologií zkosení drážky pro lepší přilnavost na mokré vozovce.
 

ADVANTAGE SUV

BFGoodrich ADVANTAGE SUV 215/70 R16 100H
 

ADVANTAGE SUV ALL-SEASON

BFGoodrich ADVANTAGE SUV ALL-SEASON 215/65 R16 98H
BFGoodrich All season 2 SUV je navržena pro širokou škálu vozidel. Tento model je však vyladěn pro rozměry pneumatik SUV vozidel. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru. Oproti předchozí generaci je díky zvětšené styčné ploše dezénu dosaženo lepších výsledků na suché vozovce. Pneumatika díky zimní certifikaci 3PMSF obstojí také na sněhu.
 

ALL-TERRAIN T/A KO2

BFGoodrich ALL-TERRAIN T/A KO2 215/75 R15 100S
BFGoodrich ALL-TERRAIN je celoroční pneumatika určena pro majitele Jeepů, SUV a Pickupů amerického stylu s pohonem 4x4. Je navržena pro zdolávání nejtěžších terénů za nepříznivých podmínek, a to díky svému výraznému vzorku. Stále však s rovnoměrným podílem na silnici kde nabízí dobrý kilometrový výkon. Více se dozvíte v našem článku: BFGoodrich ALL-TERRAIN - nejoblíbenější pneumatiky pro offroad
 

G-FORCE WINTER

BFGoodrich G-FORCE WINTER 205/60 R15 zesílené  95H
BFGoodrich G-FORCE WINTER je zimní pneumatika koncernu MICHELIN. Díky vynikajícímu záběru jsou zaručeny výborné rozjezdy. Skvělá ovladatelnost a krátká brzdná dráha jsou předními vlastnostmi této zimní pneumatiky. Toho je docíleno vysokou hustotou lamel, jejich šířkou a optimalizací drážek pro rozptyl sněhu. Společně s velikostí stopy a použitou směsí je dosaženo vynikající přilnavosti. Také směrový tvar dezénu, který je zejména uprostřed tvořen velkým počtem šípovitých výběžků, napomáhá optimální ovladatelnosti na zimních silnicích.
 

G-FORCE WINTER 2

BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 165/70 R14 81T
BFGoodrich G-Force Winter 2 je skvělá pneumatika se sítí lamel, která poskytuje lepší přilnavost, ovladatelnost a kratší brzdnou dráhu na sněhu. Směs pryže, která snižuje tuhost běhounu za nižších teplot, zlepšuje brzdnou dráhu na ledu a tím dosahuje lepších výsledků při brzdění. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru.
 

G-FORCE WINTER 2 SUV

BFGoodrich G-FORCE WINTER 2 SUV 215/65 R16 zesílené  102H
BFGoodrich G-Force Winter 2 SUV je pneumatika pro SUV, která poskytuje krátkou brzdnou dráhu, dosahuje silné přilnavosti a lepší ovladatelnosti na mokré i zasněžené silnici. Pryžová směs zajišťuje vylepšenou brzdnou dráhu na ledu, aby vám poskytla lepší bezpečnost a kontrolu při jízdě v drsných zimních podmínkách. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru.
 

G-GRIP ALL SEASON 2

BFGoodrich G-GRIP ALL  SEASON 2 165/70 R14 81T
BFGoodrich G-Grip All Season 2 je navržena pro širokou škálu vozidel. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru. Oproti předchozí generaci je díky zvětšené styčné ploše dezénu dosaženo lepších výsledků na suché vozovce. Pneumatika díky zimní certifikaci 3PMSF obstojí také na sněhu.
 

G-GRIP ALL SEASON 2 SUV

BFGoodrich G-GRIP ALL  SEASON 2  SUV 205/70 R16 97H
BFGoodrich G-Grip All Season 2 SUV je navržena pro širokou škálu vozidel. Tento model je však vyladěn pro rozměry pneumatik SUV vozidel. Pneumatika má směrový dezén ve tvaru písmene V, který účinněji odvádí vodu z povrchu, čímž snižuje riziko aquaplaningu a poskytuje lepší přilnavost na mokré vozovce. Také se vyznačuje vynikající brzdnou dráhou na mokré vozovce. Poskytuje tak řidiči větší jistotu na mokru. Oproti předchozí generaci je díky zvětšené styčné ploše dezénu dosaženo lepších výsledků na suché vozovce. Pneumatika díky zimní certifikaci 3PMSF obstojí také na sněhu.
 

Long Trail T/A Tour

BFGoodrich Long Trail T/A Tour 225/70 R15 100T
BFGoodrich Long Trail T/A Tour - jedná se o letní offroad - SUV pneumatiku, která je také dostupná také s bílými nápisy na bočnici. Tato pneumatika je zaměřená spíše na silnici. BFGoodrich Long Trail T/A Tour
 

MUD TERRAIN T/A KM3

BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM3 28X9 R14
Speciální design pro zdolávání všech překážek mimo silnici. To vyznačuje pneumatiku MUD TERRAIN T/A KM3, která je schopna podat ty nejextrémnější výkony, a to díky masivním dezénovým blokům. Aby také ne, pneumatika Mud Terrain T/A KM3 byla převážně konstruována pro použití v těžkém terénu. Více se dozvíte v našem článku: BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM3 - Opravdové offroad pneumatiky
 

TRAIL-TERRAIN T/A

BFGoodrich TRAIL-TERRAIN T/A 235/75 R15 zesílené  109T
Zkonstruováno jak pro výkon na silnici, tak pro lehké terénní situace. Roky zkušeností a testování v nejtěžších podmínkách pomohly vytvořit tuto pneumatiku. Pneumatika vyniká vysokým kilometrovým nájezdem i při použití na silnicích. Se svými 3D lamelami s plnou hloubkou, vytváří dostatečnou přilnavost za jakýchkoli podmínek, aniž by došlo ke zvýšení hluku. Označení 3PMSF dokazuje schopnost jízdy na sněhu a vykazuje vysokou trakci při nízkých teplotách. Vroubkované ramenní bloky zlepšují trakci na měkkém povrchu.
 

URBAN TERRAIN T/A

BFGoodrich URBAN TERRAIN T/A 205/70 R15 96H
Celoroční pneumatika pro SUV. Víceúčelové užití, 90 % na silnici a 10 % v terénu, zaručuje vynikající přilnavost na každém typu povrchu. Asymetrický dezén zvyšuje životnost pneumatiky a zaručuje rovnoměrné opotřebení. Jeho tvar lamel s příčnými drážkami zajišťuje skvělou trakci na sněhu a proto pneumatika nese označení 3PMSF. Díky zvýšené tuhosti pláště o 20% pak pneumatika obstojí proti nástrahám městského provozu.