Výrobce Michelin

Michelin patří mezi největší světové výrobce pneumatik. Michelin patří mezi přední výrobce taky díky kvalitě, výkonu a životnosti svých pneumatik jak v zimě, tak i v létě. Michelin vyrábí pneumatiky k nejrůznějším vozidlům: pro osobní automobily, nákladní vozidla, motocykly, stroje pro zemní práce, autobusy.


Položky výrobce4X4 O/R XZL

Michelin 4X4 O/R XZL 7,5 R16 116N
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin--------MICHELIN 4X4 O/R XZL - Off Road a SUV terén pneumatika Michelin 4x4 O/R XZL s hlubokým dezénem (14 mm). Pneu je zvláště robustní. Typický je její vynikající záběr i v těch nejtěžších terénech, Tato pneumatika má homologaci pro Land Rover Defender a je určená pro průjezd náročným terénem. MICHELIN 4X4 O/R XZL
 

ACS

Michelin ACS 2,75 - 9 35J TT
 

AGILIS 3

Michelin AGILIS 3 195/70 R15 104R
Nová řada letních dodávkových pneumatik s třídou valivého odporu B a optimalizovanou hmotností.
 

AGILIS 3 MO-V

Michelin AGILIS 3 MO-V 235/65 R16 115R
 

AGILIS 51 SNOW-ICE

Michelin AGILIS 51 SNOW-ICE 205/65 R15 102T
Michelin Agilis 51 Snow-ice - POHODLNÉ ŘÍZENÍ – běhoun podobný pneumatikám osobních automobilů. VLASTNOSTI: - rovnoměrné opotřebení a odolnost proti bočnímu nárazu: běhoun vyztužený polyamidem - profil ramen i bočnic vyvinutý speciálně pro městský provoz - zesílená kostra a bočnice.
 

AGILIS ALPIN

Michelin AGILIS ALPIN 195/70 R15 104R
Prémiová ovladatelnost díky hlubokým lamelám pro vynikající záběr a akceleraci na sněhu. Jedinečný dezén s otevřenými rameny a větším rozestupem dezénových bloků zvyšuje záběr na sněhu. Technologie „Durable Contact Patch“ zvětšuje kontaktní plochu a zvyšuje množství pryže v kontaktu s vozovkou o 27 %. Zajišťuje tak efektivnější přilnavost na ledu. Technologie Stabiligrip s 3D lamelami a samoblokujícími dezénovými bloky pro přesnější odezvu při řízení. Kilometrový průběh vyšší minimálně o 10 % v porovnání s průměrnou kilometrovou životností zimních pneumatik konkurenčních značek. Speciální ochranné bloky na bočnicích zvyšují oddolnost proti proražení. Směs pryže odolná vůči oděru, která vychází z technologie užité u nákladních pneumatik pro vyšší robustnost.
 

Agilis Camping

Michelin Agilis Camping 225/70 R15 112Q
Michelin Agilis Camping - pneumatika určená pro užitková vozidla - pneumatika vytvořená speciálně pro obytné vozy, umožňuje cestovat velmi dlouho a se vší bezpečností. Michelin Agilis Camping
 

AGILIS CROSSCLIMATE

Michelin AGILIS CROSSCLIMATE 195/70 R15 104T
MICHELIN AGILIS CROSSCLIMATE - jedna pneumatika pro celoroční užití pro úsporu času a peněz, s certifikací 3PMSF, která je zárukou záběru na sněhu. Jedinečný dezén ve tvaru písmena V s masivními dezénovými bloky a širokými drážkami pro maximální záběr na sněhu, blátě, trávě, štěrku. Speciální směs pryže zvyšující přilnavost za každého počasí. Hluboké 3D lamely pro lepší brzdné vlastnosti a dlouhotrvající výkon. Kilometrový proběh vyšší o 42 % v porovnání s průměrnou kilometrovou životností celoročních pneumatik konkurenčních značek. Využívá směs pryže odolnou vůči oděru, která vychází z technologií pro nákladní pneumatiky. Speciální ochranné bloky na bočnicích zvyšují odolnost proti proražení. Díky inovativního indikátoru opotřebení pak lze jednoduše sledovat opotřebení pneumatiky. Pro obytná vozidla a karavany doporučujeme variantu s označením CP. Díky toho lze pneumatiku v případě delšího stání na jednom místě nahustit na vyšší tlak a zabránit tak deformaci. Vyšší je také odolnost pneumatiky proti mechanickému poškození.
 

Agilis+

Michelin Agilis+ 185/75 R16 104R
MICHELIN AGILIS+ - Ekonomická pneumatika s dlouhou životností: ideální řešení pro váš business. Ušetřete s pneumatikou MICHELIN Agilis+ až 150 litrů paliva a díky MICHELIN Total Performance více výkonů zároveň. VÝHODY PRODUKTU Spolehněte se na bezpečnou jízdu a zkraťte svou brzdnou dráhu na mokrém povrchu. MICHELIN AGILIS+
 

AGRIBIB

Michelin AGRIBIB 380/95 R38 147A8/147B TL
Michelin Agribib - pneumatika je velice silná, ale přesto s velmi pružnými bočnicemi, umožňující dlouhou stopu. Michelin Agribib - Super ultra silné, ale pružné pouzdro dodá vyjíměčný jízdní komfort na poli i na silnici. Michelin Agribib
 

AGRIBIB 2

Michelin AGRIBIB 2 280/85 R28 123A8/120D TL
MICHELIN AGRIBIB 2
 

AGRIBIB RC

Michelin AGRIBIB RC 320/85 R38 151A8/151B TL
Michelin Agribib RC - pneumatika je velice silná, ale přesto s velmi pružnými bočnicemi, umožňující dlouhou stopu. Michelin Agribib RC - Super ultra silné, ale pružné pouzdro dodá vyjíměčný jízdní komfort na poli i na silnici. Michelin Agribib RC
 

ALPIN 5

Michelin ALPIN 5 205/60 R16 92V ROF
MICHELIN ALPIN 5 díky vylepšeně běhounové směsi nabízí vynikající vlastnosti na suchém, mokrém a zasněženém povrchu. Nové funkční elastomery zaručují rovnoměrnější rozložení siliky v běhounu a tím zachovávají vysokou energetickou účinnost. Směs Helio Compound 4G obsahuje slunečnicový olej, díky němuž je pneumatika stoprocentně funkční  i při nízkých teplotách. Oproti předchůdci došlo k výrazné změně dezénu a to zvýšeným počtem dezénových bloků, přidáním počtu lamel nebo vyšším poměrem prořezání. Tato změna přináší o 5% lepší výsledky při brždění na mokru a sněhu. Společně se speciálně uzpůsobenými bočními drážkami bylo dosaženo také vyšší odolnosti vůči aquaplaningu. Technologie Stabiligrip s 3D lamelami a samoblokujícími dezénovými bloky pro přesnější odezvu při řízení.
 

ALPIN 5 * MO

Michelin ALPIN 5 * MO 225/55 R17 97H
 

ALPIN 5 * MOE

Michelin ALPIN 5 * MOE 225/55 R17 97H ROF
 

ALPIN 5 AO

Michelin ALPIN 5 AO 215/55 R17 94V
AO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Audi. MICHELIN ALPIN 5 díky vylepšeně běhounové směsi nabízí vynikající vlastnosti na suchém, mokrém a zasněženém povrchu. Nové funkční elastomery zaručují rovnoměrnější rozložení siliky v běhounu a tím zachovávají vysokou energetickou účinnost. Směs Helio Compound 4G obsahuje slunečnicový olej, díky němuž je pneumatika stoprocentně funkční  i při nízkých teplotách. Oproti předchůdci došlo k výrazné změně dezénu a to zvýšeným počtem dezénových bloků, přidáním počtu lamel nebo vyšším poměrem prořezání. Tato změna přináší o 5% lepší výsledky při brždění na mokru a sněhu. Společně se speciálně uzpůsobenými bočními drážkami bylo dosaženo také vyšší odolnosti vůči aquaplaningu. Technologie Stabiligrip s 3D lamelami a samoblokujícími dezénovými bloky pro přesnější odezvu při řízení.
 

ALPIN 5 MO

Michelin ALPIN 5 MO 205/65 R16 95H
MO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz MICHELIN ALPIN 5 díky vylepšeně běhounové směsi nabízí vynikající vlastnosti na suchém, mokrém a zasněženém povrchu. Nové funkční elastomery zaručují rovnoměrnější rozložení siliky v běhounu a tím zachovávají vysokou energetickou účinnost. Směs Helio Compound 4G obsahuje slunečnicový olej, díky němuž je pneumatika stoprocentně funkční  i při nízkých teplotách. Oproti předchůdci došlo k výrazné změně dezénu a to zvýšeným počtem dezénových bloků, přidáním počtu lamel nebo vyšším poměrem prořezání. Tato změna přináší o 5% lepší výsledky při brždění na mokru a sněhu. Společně se speciálně uzpůsobenými bočními drážkami bylo dosaženo také vyšší odolnosti vůči aquaplaningu. Technologie Stabiligrip s 3D lamelami a samoblokujícími dezénovými bloky pro přesnější odezvu při řízení.
 

ALPIN 5 N0

Michelin ALPIN 5 N0 225/50 R16 zesílené 96H
N0 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Porsche MICHELIN ALPIN 5 díky vylepšeně běhounové směsi nabízí vynikající vlastnosti na suchém, mokrém a zasněženém povrchu. Nové funkční elastomery zaručují rovnoměrnější rozložení siliky v běhounu a tím zachovávají vysokou energetickou účinnost. Směs Helio Compound 4G obsahuje slunečnicový olej, díky němuž je pneumatika stoprocentně funkční  i při nízkých teplotách. Oproti předchůdci došlo k výrazné změně dezénu a to zvýšeným počtem dezénových bloků, přidáním počtu lamel nebo vyšším poměrem prořezání. Tato změna přináší o 5% lepší výsledky při brždění na mokru a sněhu. Společně se speciálně uzpůsobenými bočními drážkami bylo dosaženo také vyšší odolnosti vůči aquaplaningu. Technologie Stabiligrip s 3D lamelami a samoblokujícími dezénovými bloky pro přesnější odezvu při řízení.
 

ALPIN 5 SELFSEAL

Michelin ALPIN 5 SELFSEAL 215/65 R17 99H
Selfseal – Technologie, která okamžitě utěsní propíchnutí. Lepkavá, viskózní vrstva těsnicí hmoty fixuje poškození běhounu až do průměru 6 mm. Zachycuje vzduch uvnitř, udržuje pneumatiku nahuštěnou a váš vůz pojízdný. Působí okamžitě, i když se proražený předmět uvolní. MICHELIN ALPIN 5 díky vylepšeně běhounové směsi nabízí vynikající vlastnosti na suchém, mokrém a zasněženém povrchu. Nové funkční elastomery zaručují rovnoměrnější rozložení siliky v běhounu a tím zachovávají vysokou energetickou účinnost. Směs Helio Compound 4G obsahuje slunečnicový olej, díky němuž je pneumatika stoprocentně funkční  i při nízkých teplotách. Oproti předchůdci došlo k výrazné změně dezénu a to zvýšeným počtem dezénových bloků, přidáním počtu lamel nebo vyšším poměrem prořezání. Tato změna přináší o 5% lepší výsledky při brždění na mokru a sněhu. Společně se speciálně uzpůsobenými bočními drážkami bylo dosaženo také vyšší odolnosti vůči aquaplaningu. Technologie Stabiligrip s 3D lamelami a samoblokujícími dezénovými bloky pro přesnější odezvu při řízení.
 

ALPIN 6

Michelin ALPIN 6 185/65 R15 88T
MICHELIN Alpin 6 využívá směsi pryže nejnovější generace, která byla vyvinuta tak, aby zajišťovala vynikající přilnavost při nízkých teplotách. Díky tomu tato pneumatika zaručuje bezpečnou a pohodlnou jízdu v náročných zimních podmínkách. Předchozí generaci překonává v brzdných vlastnostech o 6 % na mokrém povrchu a o 8 % na sněhu. Technologie EverWinterGrip s vícevrstvou směsí pryže a vyvíjejícím se dezénem, na kterém se při opotřebovávání pneumatiky objevují nové drážky a stávající drážky se rozšiřují, zaručují nepřetržité brzdné výkony a záběr na sněhu. Udržujte se v bezpečí i v náročných zimních podmínkách od prvního do posledního kilometru. Díky inovativního indikátor opotřebení pak lze jednoduše sledovat opotřebení pneumatiky. Technologie MaxTouch Construction zajišťuje optimální rovnoměrné rozložení tlaku na pneumatiku, aby se prodloužila její životnost a aby poskytovala dlouhotrvající výkony v náročných zimních podmínkách.
 

ALPIN 6 SELFSEAL

Michelin ALPIN 6 SELFSEAL 215/60 R16 95H
Selfseal – Technologie, která okamžitě utěsní propíchnutí. Lepkavá, viskózní vrstva těsnicí hmoty fixuje poškození běhounu až do průměru 6 mm. Zachycuje vzduch uvnitř, udržuje pneumatiku nahuštěnou a váš vůz pojízdný. Působí okamžitě, i když se proražený předmět uvolní. MICHELIN Alpin 6 využívá směsi pryže nejnovější generace, která byla vyvinuta tak, aby zajišťovala vynikající přilnavost při nízkých teplotách. Díky tomu tato pneumatika zaručuje bezpečnou a pohodlnou jízdu v náročných zimních podmínkách. Předchozí generaci překonává v brzdných vlastnostech o 6 % na mokrém povrchu a o 8 % na sněhu. Technologie EverWinterGrip s vícevrstvou směsí pryže a vyvíjejícím se dezénem, na kterém se při opotřebovávání pneumatiky objevují nové drážky a stávající drážky se rozšiřují, zaručují nepřetržité brzdné výkony a záběr na sněhu. Udržujte se v bezpečí i v náročných zimních podmínkách od prvního do posledního kilometru. Díky inovativního indikátor opotřebení pak lze jednoduše sledovat opotřebení pneumatiky. Technologie MaxTouch Construction zajišťuje optimální rovnoměrné rozložení tlaku na pneumatiku, aby se prodloužila její životnost a aby poskytovala dlouhotrvající výkony v náročných zimních podmínkách.
 

Alpin A4

Michelin Alpin A4 175/65 R14 82T
MICHELIN Alpin A4 - se vyznačuje vynikající hodnotou, pokud jde o přilnavost, kilometrový výkon a energetickou účinnost v zimních podmínkách jakéhokoliv druhu, ať se jedná o déšť, led nebo sníh. Díky optimalizaci valivého odporu nových zimních pneumatik Michelin alpin A4 je zvlášť energeticky účinný, a tím šetří palivo a je šetrný k životnímu prostředí. V-profil zajišťuje stabilní jízdní vlastnosti. Větší počet lamel uspořádaných v různých úhlech, oceníte jak v přímé jízdě, tak při vedení v zatáčkách.
 

ALPIN A4 *

Michelin ALPIN A4 * 175/65 R15 zesílené 88H
 

Alpin A4 AO

Michelin Alpin A4 AO 185/60 R15 zesílené 88H
AO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Audi. MICHELIN Alpin A4 - se vyznačuje vynikající hodnotou, pokud jde o přilnavost, kilometrový výkon a energetickou účinnost v zimních podmínkách jakéhokoliv druhu, ať se jedná o déšť, led nebo sníh. Díky optimalizaci valivého odporu nových zimních pneumatik Michelin alpin A4 je zvlášť energeticky účinný, a tím šetří palivo a je šetrný k životnímu prostředí. V-profil zajišťuje stabilní jízdní vlastnosti. Větší počet lamel uspořádaných v různých úhlech, oceníte jak v přímé jízdě, tak při vedení v zatáčkách.
 

Alpin A4 MO

Michelin Alpin A4 MO 215/60 R17 96H
MO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz MICHELIN Alpin A4 - se vyznačuje vynikající hodnotou, pokud jde o přilnavost, kilometrový výkon a energetickou účinnost v zimních podmínkách jakéhokoliv druhu, ať se jedná o déšť, led nebo sníh. Díky optimalizaci valivého odporu nových zimních pneumatik Michelin alpin A4 je zvlášť energeticky účinný, a tím šetří palivo a je šetrný k životnímu prostředí. V-profil zajišťuje stabilní jízdní vlastnosti. Větší počet lamel uspořádaných v různých úhlech, oceníte jak v přímé jízdě, tak při vedení v zatáčkách.
 

ALPIN A4 MOE

Michelin ALPIN A4 MOE 225/50 R17 94H ROF
 

ANAKEE 3

Michelin ANAKEE 3 120/70 R19 60V
MICHELIN ANAKEE 3
 

ANAKEE ADVENTURE

Michelin ANAKEE ADVENTURE 120/70 R19 60V
Přední pneumatika Michelin Anakee Adventure má po stranách tvrdší směs a na středu měkčí, aby se pneumatiky nesjížděly do špičky a časem nezavíraly řídítka. Zadní pneumatika má směs obráceně - boky jsou měkčí a střed tvrdší. Pneumatiky Michelin Anakee Adventure mají mezi každým sudým špalkem můstek, aby výrobce zabránil deformaci části špalků, což by mělo zachovat trakci v terénu, přitom ale udržet dobrou stabilitu na asfaltu. Mnoho jezdců enduro přikládá velkou důležitost pneumatice s enduro-profil, ale přesto vyžaduje plný silniční výkon pro příležitostné výlety na nezpevněném povrchu. Všestrannost při jízdě na zpevněné vozovce a mimo díky přizpůsobeným drážkám běhounu. Originální vybavení na novém BMW R 1250 GS Uzavřený středový profil pro přilnavost, stabilitu a velký počet kilometrů. Velké profilové drážky až ke kraji běhounu pro samočistění a odvodnění vody. Nové kaučukové směsi pro vysokou přilnavost za mokra bez omezení na suché vozovce při sníženém opotřebení. Provedení M + S pro celoroční použití.
 

ANAKEE STREET

Michelin ANAKEE STREET 100/90 - 14 zesílené 57P TL
 

ANAKEE WILD

Michelin ANAKEE WILD 120/70 R19 60R
MICHELIN ANAKEE WILD
 

AXIOBIB

Michelin AXIOBIB 600/70 R30 159D TL
Michelin AXIOBIB - pneumatika, která umožní provádět stejné zatížení při nižších tlacích nebo těžší břemena ve stejném tlaku. ULTRAFLEX technologie vytváří 22% větší stopu oproti standartní radiální pneumatice. Michelin AXIOBIB
 

AXIOBIB 2

Michelin AXIOBIB 2 540/65 R30 158D/155E TL
MICHELIN AXIOBIB 2 -
 

BIBLOAD HS

Michelin BIBLOAD HS 260/70 R16,5 129A8/129B TL
 

BIBSTEEL AT

Michelin BIBSTEEL AT 210/70 R15 117A8/117B TL
 

BOPPER

Michelin BOPPER 120/90 - 10 57L
Michelin Bopper je skvělá skútrová pneumatika s velmi originálním dezénem. Konkurenci převyšuje díky skvělé stabilitě v zatáčkách a to i ve větším náklonu.
 

CARGOXBIB

Michelin CARGOXBIB 600/50 R22,5 159D TL
Michelin Cargoxbib - pneumatika, která snese vysoké zatížení při nižším tlaku. Mimořádně nízkým valivým odporem se značně snižuje tažná síla k tahání přívěsů vybavených touto pneumatikou Cargoxbib, což má za nálsedek zvýšení produktivity a úspory paliva.
 

CARGOXBIB HF

Michelin CARGOXBIB HF 800/60 R32 185D TL
 

CARGOXBIB HD

Michelin CARGOXBIB HD 500/60 R22,5 155D TL
 

CARGOXBIB HF

Michelin CARGOXBIB HF 710/45 R22,5 165D TL
 

CEREXBIB

Michelin CEREXBIB 620/70 R26 173A8 TL
Michelin CEREXBIB - Michelin společně s firmou Claas, předním výrobcem kombajnů, vyvinul pneumatiku pro nejnovější generaci zemědělských strojů, která reaguje na tyto požadavky. Právě svými pneumatikami pomáhá Michelin výrobcům dále zvyšovat produktivitu kombajnů. Díky použití technologie MICHELIN Ultraflex je nový CerexBib jedinou komerčně dostupnou pneumatikou, která je provozu schopná při natlakování na méně než 2 bary. Díky lepší možnosti podhuštění než jakákoliv jiná současná pneumatika na trhu má MICHELIN CerexBib stopu o 20% větší než běžná pneumatika. Tím snižuje udusávání půdy. Mimo to je možné sklízet díky delší stopě CerexBib déle, protože se počítá s jejím použitím i za deštivého počasí.
 

CEREXBIB 2

Michelin CEREXBIB 2 520/80 R26 168A8 TL
MICHELIN CEREXBIB 2
 

CITY EXTRA

Michelin CITY EXTRA 50/100 - 17 zesílené 30P TT
 

CITY GRIP

Michelin CITY GRIP 140/60 - 14 zesílené 64P TL
MICHELIN CITY GRIP
 

CITY GRIP 2

Michelin CITY GRIP 2 100/80 - 10 53L TL
Excelentní přilnavost díky nové směsi siliky. Drážky ve tvaru žraločích zubů poskytují vynikající vlastnosti na mokrých a kluzkých površích. Samozřejmostí je také vynikajicí brzdná dráha na mokré vozovce. Oproti předchozímu modelu poskytuje lepší kilomtrový výkon. Vhodná pro celoroční použití. Využívá mnoho výrobců jako pneumatiky do prvovýroby. Určeno pro skútry jako Yamaha Xenter 125, Yamaha Xmax, Vespa GTS, Vespa Primavera, Honda PCX 125, Honda SH 125, Aprilia Scarabeo, Kymco Agility, Kymco Agility City, Peugeot Metropolis, Piaggio Beverly
 

CITY GRIP SAVER

Michelin CITY GRIP SAVER 100/80 - 12 56P TL
 

City Pro

Michelin City Pro 70/90 - 17 zesílené 43S TT
MICHELIN CITY PRO
 

COMMANDER II

Michelin COMMANDER II 140/90 R16 zesílené 77H
Pneumatiky Commander II jsou vhodné pro všechny motocykly typu chopper, custom, cruiser, cestovní cruiser. Vynikají dobrou ovladatelností a kilometrovým nájezdem díky své směsi pryže. Tomu také přispívá technologie ADT – Amplified density technology. Aramidovými vlákny zvýšená tuhost kostry pneumatiky lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu.
 

COMMANDER III Cruiser

Michelin COMMANDER III Cruiser 170/80 R15 77H
Nejlepší pneumatika na trhu v kategorii Cruiser. Díky vlastností na mokru jako nejkratší brzdná dráha, největší náklon a nejrychlejší čas na měřené kolo při testování. Silica rain technology SRT Je vylepšená směs siliky zvyšující přilnavost v chladnějších podmínkách a na mokrých silnicích. Bez snížení počtu najetých kilometrů. ADT – Amplified density technology – Aramidovými vlákny zvýšená tuhost kostry pneumatiky. Lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu. Oproti předchozímu modelu (Commander II) také vylepšený profil pneumatiky zvětšuje styčnou plochu s vozovkou a prodlužuje kilometrový nájezd.
 

COMMANDER III TOURING

Michelin COMMANDER III TOURING 120/70 R21 zesílené 68H
Skvělá ovladatelnost, přilnavost na mokru a kilometrový nájezd, to jsou pneumatiky Commander III Touring pro cestovní cruisery. Oproti předchozímu modelu (Commander II) májí vylepšený profil pneumatiky který zvětšuje styčnou plochu s vozovkou a prodlužuje kilometrový nájezd i u zatíženého cestovního motocyklu. Tomu také přispívá technologie ADT – Amplified density technology. Aramidovými vlákny zvýšená tuhost kostry pneumatiky lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu. Silica rain technology SRT, je vylepšená směs siliky zlepšující přilnavost styčné plochy. Zvyšuje přilnavost také v chladnějších podmínkách a na mokrých silnicích. Montováno z výroby na motocykly BMW R18, R18 Classic, R18 B, R18 Transcontinental
 

CROSSCLIMATE 2

Michelin CROSSCLIMATE 2 175/65 R15 zesílené 88H
Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin MICHELIN CROSSCLIMATE 2 je celoroční pneumatika s certifikací pro užití v zimních podmínkách (3PMSF) Zaručuje nejlepší výkony z hlediska brzdění a záběru na sněhu a umístila se na předních pozicích z hlediska brzdění na suchu a mokru. Tepelně přizpůsobivá směs pryže se nepřetržitě uzpůsobuje proměnlivým silničním teplotám. Výstupky na běhounových blocích zvyšují záběr na sněhu a V-rampa bloků maximalizuje kontaktní plochu a zajišťuje tak vynikající brzdné vlastnosti na suchém povrchu. Drážky do tvaru písmene V byly vyvinuty pro efektivní odvod vody a zaručují tak vynikající brzdné vlastnosti na mokrém povrchu. Pneumatika využívá technologii P-hran pro větší přilnavost na sněhu. Konstrukce MaxTouch maximalizuje kontakt pneumatiky s vozovkou a zajišťuje rovnoměrnější rozložení sil při akceleraci, brzdění a zatáčení pro vynikající kilometrovou životnost. MICHELIN CROSSCLIMATE 2 dosahuje snížené spotřeby paliva, která je porovnatelná se standardy letních pneumatik. Tato pneumatika v porovnání se svým nejprodávanějším předchůdcem snižuje valivý odpor o 10% díky bočnicím Cool Running, které byly vyvinuty tak, aby při svém ohýbání spotřebovaly menší množství energie a zvýšily tak palivovou účinnost nebo prodloužily dojezd baterie u elektrických vozidel. LEV lamela zlepšuje pohyblivost dezénových bloků pro menší energetické ztráty.
 

CROSSCLIMATE 2 SUV

Michelin CROSSCLIMATE 2 SUV 215/50 R18 92W
Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin MICHELIN CROSSCLIMATE 2 SUV patří do rodiny nejprodávanějších pneumatik. Tato pneumatika pro SUV s certifikací 3PMSF a technologiemi MICHELIN EverGrip zajišťuje o 6 % lepší záběr na sněhu a v porovnání se svým vysoce oceňovaným předchůdcem zkracuje brzdnou dráhu na sněhu v průměru o 3 metry a na mokré vozovce o 2 metry. Zajišťuje také delší životnost než její předchůdce. Její drážky do V zefektivňují odvod vody a kostra MaxTouch Construction umožňuje rovnoměrné rozložení sil, díky kterému pneumatika déle vydrží se zachováním maximální bezpečnosti. Šetřete čas i peníze díky tomu, že se s touto celoroční pneumatikou vyhnete sezónním výměnám pneumatik.
 

CROSSCLIMATE CAMPING

Michelin CROSSCLIMATE CAMPING 195/75 R16 107R
MICHELIN CrossClimate Camping je pneumatika s certifikací 3PMSF, která byla vyvinuta tak, aby zdolala každý povrch. Funguje dobře na sněhu, ale zajišťuje také působivý záběr na mokrém povrchu, bahně, trávě a štěrku. Pneumatika byla vyvinuta pro obytná vozidla, s běhounem pro dlouhou životnost. Využívá směs pryže odolnou vůči oděru, která vychází z technologií pro nákladní pneumatiky. Robustní kostra se zesílenými bočnicemi pro lepší odolnost vůči nárazům a obrubníkům byla vyvinuta tak, aby vydržela dlouhodobé parkování. Pyšní se tak označením CP pro obytné vozy. Díky toho lze také pneumatiku v případě delšího stání na jednom místě nahustit na vyšší tlak a zabránit tak deformaci. Vyšší je také odolnost pneumatiky proti mechanickému poškození.
 

CROSSCLIMATE SUV

Michelin CROSSCLIMATE SUV 215/70 R16 100H
Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin Terénní SUV pneumatika se specifickou stavbou, která kombinuje tuhou zónu v oblasti zesílené bočnice s dvojitou kostrou, aby poskytovala mobilitu i při užití v lehkém terénu. MICHELIN CROSSCLIMATE - je kombinací technologií letních a zimních pneumatik. Technologií, o kterých jsme se až dosud domnívali, že jsou neslučitelné. dosud domnívali, že jsou neslučitelné. MICHELIN CrossClimate je skutečně pokroková pneumatika, protože je schopna se přizpůsobit různým klimatickým situacím. Je to jediná pneumatika, které v sobě spojuje výhody letních i zimních pneumatik. Její brzdná dráha na suchém povrhu je krátká. Získala nejlepší známku "A", definovanou evropským označením pro brzdění za mokra. Byla schválena pro používání v zimě, což je možné identifikovat podle loga 3PMSF (3-Peak Mountain with Snow Flake – symbol hory se třemi vrcholy se symbolem sněhové vločky na bočnicích pneumatiky), který označuje to, že je možné ji používat v zimě, včetně zemí, kde je ze zákona povinné mít na vozidlech zimní pneumatiky. Nový MICHELIN CrossClimate k těmto vlastnostem ještě přidává ty, které mají charakteristický podpis všech pneumatik Michelin: vysoký počet najetých kilometrů, energetická účinnost a pohodlí. Pneumatika bude k dispozici nad rámec již existujícího katalogu řad zimních a letních pneumatik. Tato skutečnost bude důležitá zejména na jistých trzích a za jistých podmínek. Inovovaná směs běhounu: Za prvé, oblast běhounu je mimořádně pružná a zvyšuje schopnost směsi přilnout se k nejmenší nerovnosti povrchu silnice za každých podmínek (sucho, mokro, sníh – jak je možné dotknout se povrchu země skrze sníh?). Za druhé, nový podběhoun optimalizuje energetickou účinnost pneumatiky tím, že snižuje produkování tepla. Inženýři Michelinu snížili narůstání tepla díky použití nejnovější generace siliky, která tvoří součást gumové směsi, díky čemuž se zlepšila celková energetická účinnost MICHELIN CrossClimate. Kombinace jedinečného vzorku dezénu ve tvaru V s novými 3D do sebe zapadajícími lamelami. Tento jedinečný vzorek dezénu ve tvaru V s evolučním úhlem optimalizuje přilnavost na sněhu: Bočně díky úhlu středové oblasti dezénu Podélně díky úhlu, který se rozšiřuje do oblasti ramen Tento vzorek dezénu ve tvaru V je kombinován s novými samoblokovacími 3D lamelami: tyto celohluboké lamely, které jsou mimořádně zvlněné, různě silné a s komplexní geometrií, vytvářejí na sněhu efekt drápů a tím zvyšují záběr. Svislé a horizontální vlny jsou samoblokovací. To znamená, že jsou spojeny dohromady kvůli větší pevnosti bloků dezénu. Díky tomu je pneumatika stabilní bez ohledu na to, jakým silám je nucena čelit: podélné síle při brzdění a zrychlování a boční síle při zatáčení. Proto je řízení s touto pneumatikou a její obecné chování za sucha lepší. S touto kombinací pokrokových technologií je celková pevnost dezénu lepší, což nejen zlepšuje přesnost jízdy, ale také maximalizuje životnost pneumatiky.
 

CROSSCLIMATE+

Michelin CROSSCLIMATE+ 165/70 R14 zesílené 85T
Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin Michelin CROSSCLIMATE+ je celoroční pneumatika zajišťující vysokou úroveň bezpečnosti v každém počasí. Speciální tuhé dezénové bloky se zkosenými hranami optimalizují přilnavost a brzdný výkon na suché vozovce. Inovativní pružná směs pryže zajišťuje maximální přilnavost k mokrému povrchu bez ohledu na okolní teplotu. Dezén MICHELIN do písmene V a samoblokující se 3D lamely zaručují maximální záběr a brzdný výkon na sněhu po celou dobu životnosti pneumatiky. Certifikována pro použití na sněhu 3PMSF. Vysoká tuhost dezénu prodlužuje životnost pneumatiky. Celoroční pneumatika MICHELIN CrossClimate + poskytuje o 28 % vyšší kilometrový výkon, což znamená jeden rok jízdy navíc v porovnání s průměrem u konkurenčních pneumatik. Nejvyspělejší technologie MICHELIN EverGrip v sobě propojují lamely zakončené ve tvaru kapky s hlubokými lamelami a speciální směsí pryže s příměsí siliky pro maximální bezpečnost a dlouhotrvající výkony po celou dobu životnosti.
 

CROSSCLIMATE+ S1

Michelin CROSSCLIMATE+ S1 205/55 R16 zesílené 94V
Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin MICHELIN CROSSCLIMATE+ - Bezpečnost za každého počasí pro bezstarostnou jízdu: V létě brzdí na suchém povrchu jako letní pneumatika. V létě i v zimě zajišťuje za každého počasí vynikající přilnavost na mokré vozovce. V zimě je homologovaná pro užití ve sněhových podmínkách. Mobilita na sněhu od prvního do posledního kilometru, abyste vždy dojeli do svého cíle. Když je nová, zaručuje stejnou úroveň záběru na sněhu jako nejvýznamnější prémiové celoroční pneumatiky. Dlouhá kilometrová životnost, která umožňuje využívat bezpečnost a mobilitu do posledního kilometru. Vydrží ještě déle než MICHELIN Energy Saver +, která je nejlepší pneumatikou ve své třídě mezi letními pneumatikami. Vydrží o 25 % déle, než je průměr na trhu s prémiovými celoročními.pneumatikami
 

CROSSGRIP

Michelin CROSSGRIP 250/80 R16 124A8/120D TL
 

DESERT RACE

Michelin DESERT RACE 140/80 - 18 70R TT
 

DESERT RACE BAJA

Michelin DESERT RACE BAJA 140/80 - 18 70R TT
 

Duše Airstop

Michelin Duše Airstop 120/120/140 - 17p
 

Duše UHD

Michelin Duše UHD 80/100, 90/100, 90/90 - 21p
Duše UHD - zesílená duše s tloušťkou stěny 4mm. Vhodné pro motocross či enduro.
 

E PRIMACY

Michelin E PRIMACY 165/65 R15 81T
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- Vyberte si pneumatiku MICHELIN e·PRIMACY, abyste ušetřili peníze, snížili náklady za palivo a zmenšili svou uhlíkovou stopu až o 174 kg CO2 za celou dobu užívání pneumatiky. Získejte výhodu nejnižší spotřeby paliva a nejmenšího množství emisí CO2 v této kategorii pneumatik. Směs pryže Energy Passive snižuje energetické ztráty. Tenké pásy potřebují ke své výrobě méně surovin a zajišťují rovněž ekologicky odpovědnou jízdu(8) tím, že snižují spotřebu paliva.
 

E PRIMACY SELFSEAL

Michelin E PRIMACY SELFSEAL 215/50 R19 93T
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- Vyberte si pneumatiku MICHELIN e·PRIMACY, abyste ušetřili peníze, snížili náklady za palivo a zmenšili svou uhlíkovou stopu až o 174 kg CO2 za celou dobu užívání pneumatiky. Získejte výhodu nejnižší spotřeby paliva a nejmenšího množství emisí CO2 v této kategorii pneumatik. Směs pryže Energy Passive snižuje energetické ztráty. Tenké pásy potřebují ke své výrobě méně surovin a zajišťují rovněž ekologicky odpovědnou jízdu(8) tím, že snižují spotřebu paliva.
 

ENDURO HARD

Michelin ENDURO HARD 90/90 - 21 54R TT
 

ENDURO MEDIUM

Michelin ENDURO MEDIUM 90/90 - 21 54R TT
 

ENERGY SAVER+

Michelin ENERGY SAVER+ 175/70 R14 84T
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN ENERGY SAVER+ - Pneumatika MICHELIN Energy Saver + potvrzuje své vedoucí postavení z hlediska životnosti a úspor paliva. Michelin Energy Saver+ je pneumatika nové generace určená pro vozy nižší a nižší střední třídy a jednoprostorové vozy. Jedná se o pneumatiku, která je velice šetrná k životnímu prostředí i Vaší peněžence. Díky snížení spotřeby paliva a nadprůměrné výdrži pneu ušetříte několik set korun. K benefitům u této pneumatiky patří výjimečná kvalita a skvělé jízdní vlastnosti. Michelin energy jsou nejprodávanější pneumatiky v Evropě.
 

EVOBIB

Michelin EVOBIB 600/70 R30 165D/161E TL
 

FLOATXBIB

Michelin FLOATXBIB 1000/50 R25 190D/186E TL
MICHELIN FLOATXBIB
 

LATITUDE ALPIN

Michelin LATITUDE ALPIN 205/70 R15 96T
Michelin Latitude Alpin je nekompromisní zimní pneumatika pro vozy 4x4, SUV nejvyšší třídy. VTS samoblokovací lamely a můstky v příčných kanálcích zajišťují příkladnou ovladatelnost a kontrolu při brždění. Vynikající vedení na všech površích při vysokých rychlostech díky technologii „Pilot Alpin“ použitých u osobních pneu nejvyšší řady. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.
 

LATITUDE ALPIN LA2

Michelin LATITUDE ALPIN LA2 225/75 R16 zesílené 108H
-MICHELIN LATITUDE ALPIN LA2 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 2 m, na zasněžené vozovce o 3 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.
 

LATITUDE ALPIN LA2 *

Michelin LATITUDE ALPIN LA2 * 255/55 R18 zesílené 109H ROF
 

LATITUDE ALPIN LA2 AO

Michelin LATITUDE ALPIN LA2 AO 235/55 R19 101H
AO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Audi. -MICHELIN LATITUDE ALPIN LA2 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 2 m, na zasněžené vozovce o 3 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.
 

LATITUDE ALPIN LA2 MO

Michelin LATITUDE ALPIN LA2 MO 255/45 R20 zesílené 105V
MO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz. -MICHELIN LATITUDE ALPIN LA2 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 2 m, na zasněžené vozovce o 3 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.
 

LATITUDE ALPIN LA2 N0

Michelin LATITUDE ALPIN LA2 N0 235/65 R17 zesílené 108H
N0 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Porsche. -MICHELIN LATITUDE ALPIN LA2 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 2 m, na zasněžené vozovce o 3 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.
 

LATITUDE ALPIN MO

Michelin LATITUDE ALPIN MO 255/55 R18 105H
MO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz. Michelin Latitude Alpin je nekompromisní zimní pneumatika pro vozy 4x4, SUV nejvyšší třídy. VTS samoblokovací lamely a můstky v příčných kanálcích zajišťují příkladnou ovladatelnost a kontrolu při brždění. Vynikající vedení na všech površích při vysokých rychlostech díky technologii „Pilot Alpin“ použitých u osobních pneu nejvyšší řady. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.
 

LATITUDE ALPIN N1

Michelin LATITUDE ALPIN N1 255/55 R18 zesílené 109V
N1 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Porsche. Michelin Latitude Alpin je nekompromisní zimní pneumatika pro vozy 4x4, SUV nejvyšší třídy. VTS samoblokovací lamely a můstky v příčných kanálcích zajišťují příkladnou ovladatelnost a kontrolu při brždění. Vynikající vedení na všech površích při vysokých rychlostech díky technologii „Pilot Alpin“ použitých u osobních pneu nejvyšší řady. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky MICHELIN.
 

Latitude Cross

Michelin Latitude Cross 195/80 R15 96T
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- Michelin Latitude Cross - SUV letní pneumatiky Michelin CROSS TERRAIN jsou určeny pro vozy SUV. Přední vlastností této pneu je nízká hlučnost, vynikající vodící schopnosti, stabilita a výdrž. Tyto levné pneu nezaskočí ani při dubnových sněhových přeháňkách. Michelin Latitude Cross
 

Latitude Sport

Michelin Latitude Sport 255/55 R20 zesílené 110Y
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- Michelin Latitude Sport - Letní pneumatika Michelin Latitude Sport je vhodná pro SUV a 4x4 automobily. Skvělá ovladatelnost řízení na suchem, mokrém a bahnitém terénu. Výborná přilnavost k vozovce při projíždění zatáčkou. Rozšířený nulový nárazník zaručuje jedinečnou odolnost pneumatiky na vozovce. Michelin Latitude Sport
 

Latitude Sport 3

Michelin Latitude Sport 3 225/65 R17 zesílené 106V
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN LATITUDE SPORT 3 - patří mezi třetí generací pneumatiky nesoucí jméno Latitude pro on-road SUV vozy. Vzhled nové pneumatiky byl zaměřen na image síly a hlavně výkonu se speciálním důrazem kladeným na bezpečnost, spotřebu paliva a životnost obutí. MICHELIN LATITUDE SPORT 3
 

LATITUDE SPORT 3 MO-S Acoustic

Michelin LATITUDE SPORT 3 MO-S Acoustic 275/45 R21 107Y
 

LATITUDE SPORT 3 T0 Acoustic

Michelin LATITUDE SPORT 3 T0 Acoustic 255/45 R20 zesílené 105Y
 

LATITUDE SPORT 3 VOL Acoustic

Michelin LATITUDE SPORT 3 VOL Acoustic 235/55 R19 zesílené 105V
 

Latitude Tour HP

Michelin Latitude Tour HP 215/65 R16 98H
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- Michelin Latitude Tour HP - Pneumatika Michelin Latitude Tour HP je nová letní pneumatika určená pro veškerá silniční vozidla offroad 4x4. Pneumatika Michelin Latitude Tour HP Vám zaručí větší pohodlí (o 5 % tišší a o 5 % méně vibrací) i výdrž (o 20 % větší kilometrový výkon). Větší přilnavost na mokré vozovce Vám naopak zajistí mnohem bezpečnější jízdu. Podle studie je prvním důvodem k nespokojenosti zákazníka (64 %) komfort a druhým důvodem (45 %) je životnost pneumatiky – proto pneumatika Michelin Latitude Tour HP reaguje na tyto ohlasy a je stavěná přesně podle nich. Michelin Latitude Tour HP
 

LATITUDE TOUR HP JLR Selfseal

Michelin LATITUDE TOUR HP JLR Selfseal 265/45 R21 104W
 

LATITUDE TOUR HP LR Selfseal

Michelin LATITUDE TOUR HP LR Selfseal 235/60 R18 zesílené 107V
 

MACHXBIB

Michelin MACHXBIB 600/65 R28 154D/150E TL
Michelin Machxbib - pneumatika přináší výrazné snížení tlaku na půdu při její výsadbě, přípravě a ošetřovaní. Velký stabilizovaný běhoun umožňuje pneumatiku Machxbib použít pro přepravu těžkých břemen při nízkých tlacích. Mimořádná trakce a efektivita této pneu, vyjímečné pohodlí a manipulace. Michelin Machxbib
 

MEGAXBIB

Michelin MEGAXBIB 620/75 R26 166A8/166B TL
Michelin Megaxbib - nízkoprofilová zemědělská pneumatika. Pneumatika Michelin Megaxbib je zvláště vhodná pro sklízeče řepy a vysokovýkonné traktory. Spojuje vysokou přepravní kapacitu s nízkým tlakem na půdu. Michelin Megaxbib
 

MEGAXBIB 2

Michelin MEGAXBIB 2 1000/50 R25 172A8/166D TL
MICHELIN MEGAXBIB 2
 

MULTIBIB

Michelin MULTIBIB 320/65 R16 107D TL
Michelin Multibib - široká plocha běhounu a velká stopa této pneumatiky pomáhá vyjímečné trakci, což pomáhá snížit skluz, zvýšit efektivnost výroby a snížit spotřebu paliva.
 

MULTIBIB PLUS

Michelin MULTIBIB PLUS 650/65 R38 163D TL
 

OMNIBIB

Michelin OMNIBIB 280/70 R16 112D TL
MICHELIN OMNIBIB - by měla být univerzální pneumatika schopna spolu s traktorem o výkonu 70 až 180 koní splňovat všechny požadavky pro denní práci na farmě. Pneumatiky Michelin OmniBib zvyšují efektivitu práce tím, že umožňují rychlejší jízdu na silnici i po poli, snižují spotřebu paliva, slibují delší životnost a i při vyšším zatížení stroje se vyznačují nižším tlakem na půdu. MICHELIN OMNIBIB
 

PILOT ALPIN 5

Michelin PILOT ALPIN 5 235/55 R17 zesílené 103H
MICHELIN PILOT ALPIN 5 má symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 *

Michelin PILOT ALPIN 5 * 205/60 R16 zesílené 96H
 

PILOT ALPIN 5 AML

Michelin PILOT ALPIN 5 AML 275/35 R21 zesílené 103V
 

PILOT ALPIN 5 AO

Michelin PILOT ALPIN 5 AO 225/60 R17 99H
AO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Audi. MICHELIN PILOT ALPIN 5 má symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 MO

Michelin PILOT ALPIN 5 MO 215/65 R17 99H
MO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz MICHELIN PILOT ALPIN 5 má symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 MO1

Michelin PILOT ALPIN 5 MO1 225/45 R18 zesílené 95V
MO1 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz MICHELIN PILOT ALPIN 5 má symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 NA0

Michelin PILOT ALPIN 5 NA0 295/30 R21 zesílené 102V
 

PILOT ALPIN 5 NA5

Michelin PILOT ALPIN 5 NA5 245/35 R20 zesílené 95V
 

PILOT ALPIN 5 SUV

Michelin PILOT ALPIN 5 SUV 225/65 R17 zesílené 106H
MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV má zesílené bočnice a zpevněnou kostru pro náročné SUV užití a delší životnost. Zajišťuje v porovnání se svými klíčovými konkurenty nejvyšší kilometrový výkon. Symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 SUV *

Michelin PILOT ALPIN 5 SUV * 225/60 R18 zesílené 104H ROF
 

PILOT ALPIN 5 SUV K1

Michelin PILOT ALPIN 5 SUV K1 255/35 R22 zesílené 99W
 

PILOT ALPIN 5 SUV MO

Michelin PILOT ALPIN 5 SUV MO 275/50 R20 zesílené 113V
MO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz. MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV má zesílené bočnice a zpevněnou kostru pro náročné SUV užití a delší životnost. Zajišťuje v porovnání se svými klíčovými konkurenty nejvyšší kilometrový výkon. Symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 SUV MO1

Michelin PILOT ALPIN 5 SUV MO1 265/45 R20 zesílené 108V
MO1 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz. MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV má zesílené bočnice a zpevněnou kostru pro náročné SUV užití a delší životnost. Zajišťuje v porovnání se svými klíčovými konkurenty nejvyšší kilometrový výkon. Symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 SUV N0

Michelin PILOT ALPIN 5 SUV N0 255/55 R19 zesílené 111V
N0 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Porsche MICHELIN PILOT ALPIN 5 SUV má zesílené bočnice a zpevněnou kostru pro náročné SUV užití a delší životnost. Zajišťuje v porovnání se svými klíčovými konkurenty nejvyšší kilometrový výkon. Symetrický směrový dezén, který optimalizuje přilnavost a záběr v mokrých a sněhových podmínkách. Pneumatika tak nabízí vynikající kontrolu nad vozidlem a přesné jízdní reakce na mokrém povrchu a na sněhu. Středová drážka zvyšuje odolnost vůči aquaplaningu a kontrolu nad vozidlem při brzdění. Směs pryže nejnovější generace obsahuje nový funkční elastomer, který posouvá přilnavost na mokru a sněhu na novou úroveň. Kratší brzdná dráha při jízdě na sněhu a v náročných zimních podmínkách. V porovnání s konkurenty nejlepší životnost a nižší spotřeba paliva díky speciální spodní vrstvě pod běhounem, která snižuje valivý odpor. Prémiová zimní pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 je v prvomontáži předních celosvětových výrobců vysokovýkonných vozidel, kteří požadují přísné vysoké standardy. Kromě dokonalého výkonu musí váš vůz také skvěle vypadat. Pneumatika MICHELIN Pilot Alpin 5 má tedy na bočnici prémiovou úpravu se stylovým sametovým efektem.
 

PILOT ALPIN 5 SUV NE0

Michelin PILOT ALPIN 5 SUV NE0 235/55 R20 zesílené 105V
 

PILOT ALPIN PA4

Michelin PILOT ALPIN PA4 235/50 R17 zesílené 100V
MICHELIN PILOT ALPIN PA4 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 3 m, na zasněžené vozovce o 4 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky
 

PILOT ALPIN PA4 *

Michelin PILOT ALPIN PA4 * 225/55 R17 97H ROF
 

PILOT ALPIN PA4 * MO

Michelin PILOT ALPIN PA4 * MO 245/45 R18 zesílené 100V
 

PILOT ALPIN PA4 * MOE

Michelin PILOT ALPIN PA4 * MOE 245/45 R18 zesílené 100V ROF
 

PILOT ALPIN PA4 AO

Michelin PILOT ALPIN PA4 AO 245/45 R18 zesílené 100V
AO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Audi. MICHELIN PILOT ALPIN PA4 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 3 m, na zasněžené vozovce o 4 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky
 

PILOT ALPIN PA4 MO

Michelin PILOT ALPIN PA4 MO 235/45 R19 zesílené 99V
MO - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Mercedes-Benz MICHELIN PILOT ALPIN PA4 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 3 m, na zasněžené vozovce o 4 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky
 

PILOT ALPIN PA4 N0

Michelin PILOT ALPIN PA4 N0 265/45 R19 zesílené 105V
N0 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Porsche MICHELIN PILOT ALPIN PA4 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 3 m, na zasněžené vozovce o 4 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky
 

PILOT ALPIN PA4 N1

Michelin PILOT ALPIN PA4 N1 255/45 R19 100V
N1 - Pneumatika určena do prvovýroby pro vozidla Porsche MICHELIN PILOT ALPIN PA4 - zimní pneumatika určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Větší bezpečnost - Na mokré vozovce zkracuje brzdnou dráhu o 3 m, na zasněžené vozovce o 4 metry. Větší mobilita - Efektivnější záběr na sněhu a ledu. Větší kontrola nad řízením - Lepší jízdní stabilita ve všech zimních podmínkách. Plus nadstandardně dlouhá životnost a palivová úspornost typická pro všechny pneumatiky
 

PILOT POWER 2CT

Michelin PILOT POWER 2CT 110/70 R17 54W TL
První pneumatika využívající technologie 2CT ve sportovním segmentu Michelin. 2CT – Two compond technology je technologie dvou směsí. Uprostřed tvrdší pryž pro vyšší nájezd, na bocích měkká pro lepší přilnavost. Excelentní kombinace přilnavosti na suchu a mokru v kombinaci s dobrým kilometrovým výkonem. Kostra pneumatiky je vytvořena tak, aby svou tuhostí redukovala vlnění motocyklu a řídítek v přímém směru, tzv. „speed wobble“.
 

PILOT POWER 3

Michelin PILOT POWER 3 190/55 R17 75W TL
Přední pneumatika s technologií 2CT – Two compond technology - Technologie dvou směsí. Uprostřed tvrdší pryž pro vyšší nájezd, na bocích měkká pro lepší přilnavost. Dvou směsová varianta pro zadní pneumatiky - 2CT+ - Základem celého běhounu je tvrdší pryž, která je na bocích překrytá měkkou směsí pryže pro lepší přilnavost. Tím je zajištěna vyšší tuhost pneumatiky v náklonech, při zatáčení a hlavně při následné akceleraci. Profil pneumatiky zajišťuje mrštnost a dobrou ovladatelnost při zatáčení. Použito do prvovýroby na motocyklech BMW.
 

PILOT POWER 3 SCOOTER

Michelin PILOT POWER 3 SCOOTER 120/70 R14 55H TL
 

PILOT ROAD 3

Michelin PILOT ROAD 3 110/70 R17 54W TL
Zábavná a bezpečná jízda jak na suchém, tak mokrém a kluzkém povrchu. To díky technologie 2CT – Two compond technology - Technologie dvou směsí. Uprostřed tvrdší pryž pro vyšší nájezd, na bocích měkká pro lepší přilnavost. Odvod vody zajištěn technologií XST – X Sipe Technology – patentovaná technologie drážek pro lepší odvod vody z dezénu pro zvýšení přilnavosti.
 

PILOT ROAD 4

Michelin PILOT ROAD 4 120/60 R17 55W TL
Zábavná a bezpečná jízda jak na suchém, tak mokrém a kluzkém povrchu. To díky technologie 2CT – Two compond technology - Technologie dvou směsí. Uprostřed tvrdší pryž pro vyšší nájezd, na bocích měkká pro lepší přilnavost. Odvod vody zajištěn technologií XST – X Sipe Technology – patentovaná technologie drážek pro lepší odvod vody z dezénu pro zvýšení přilnavosti. Originál do výroby na motocyklech BMW R1200 R, R1200RS, Yamaha MT07, MT07 RACER.
 

PILOT ROAD 4 GT

Michelin PILOT ROAD 4 GT 180/55 R17 73W TL
Určeno pro cestovní GT motocykly. Zábavný a bezpečný prožitek z jízdy jak na suchém, tak mokrém a kluzkém povrchu. Oproti základní verzi (Pilot Road 4) je zde využita technologie 2AT – Dual angle technology – Jedná se o revoluční architekturu stavby pneumatiky. Poskytuje potřebné vlastnosti pro těžké motocykly se zavazadly na dlouhých trasách. Propojením diagonální konstrukce zvládne unést těžký motocykl, požitek z jízdy zajistí prvky radiální pneumatiky. Také pak díky technologie 2CT – Two compond technology - Technologie dvou směsí. Uprostřed tvrdší pryž pro vyšší nájezd, na bocích měkká pro lepší přilnavost. Odvod vody zajištěn technologií XST – X Sipe Technology – patentovaná technologie drážek pro lepší odvod vody z dezénu pro zvýšení přilnavosti. Osvědčeno a osazeno na motocyklech BMW R1200 RT a BMW F8000GT.
 

PILOT ROAD 4 SCOOTER

Michelin PILOT ROAD 4 SCOOTER 120/70 R15 56H TL
 

Pilot Sport 3

Michelin Pilot Sport 3 195/50 R15 82V
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PILOT SPORT 3 - Pneumatika určená pro sportovní vozidla a vysokovýkonné. Větší jízdní stabilita v zatáčkách a brzdná dráha na mokré vozovce kratší o 3 metry. Větší požitek z jízdy: Citlivější reakce na řízení, které oceňují také výrobci vozidel. MICHELIN PILOT SPORT 3
 

PILOT SPORT 3 * MOE Acoustic

Michelin PILOT SPORT 3 * MOE Acoustic 245/35 R20 zesílené 95Y ROF
 

PILOT SPORT 3 MO Acoustic

Michelin PILOT SPORT 3 MO Acoustic 255/40 R20 zesílené 101Y
 

PILOT SPORT 3 T0 Acoustic

Michelin PILOT SPORT 3 T0 Acoustic 245/45 R19 zesílené 102Y
 

PILOT SPORT 4

Michelin PILOT SPORT 4 205/55 R16 91W
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PILOT SPORT 4 - Letní pneumatika pro osobní vozidla. Vyvinutá ve spolupráci s nejvýznamnějšími výrobci vozidel a na základě zkušeností získaných v automobilových závodech. Díky technologii „dynamic response” (aramidovo-nylonový pás) přenáší pneumatika přesně pokyny řízení na silnici a nová směs pryže obsahující funkční elastomery a siliku zajišťuje vynikající přilnavost a brzdné vlastnosti. Připravte se na skutečný požitek z jízdy v naprosté bezpečnosti, s pneumatikami, které všechna vaše rozhodnutí okamžitě promítnou na silnici. MICHELIN PILOT SPORT 4
 

PILOT SPORT 4 AO Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 AO Acoustic 245/45 R19 zesílené 102Y
 

PILOT SPORT 4 AO S1 Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 AO S1 Acoustic 255/45 R19 zesílené 104Y
 

PILOT SPORT 4 N0 Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 N0 Acoustic 275/40 R20 zesílené 106Y
 

PILOT SPORT 4 S

Michelin PILOT SPORT 4 S 295/45 R18 zesílené 112Y
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PILOT SPORT 4 S - Výjimečná kontrola nad vozidlem a přesné reakce na pokyny řízení. Vysoká míra bezpečnosti na mokrém povrchu. Výjimečná kilometrová životnost typická pro pneumatiky MICHELIN.
 

PILOT SPORT 4 S * Selfseal

Michelin PILOT SPORT 4 S * Selfseal 235/35 R19 zesílené 91Y
 

PILOT SPORT 4 S ACOUSTIC

Michelin PILOT SPORT 4 S ACOUSTIC 265/35 R20 zesílené 99Y
 

PILOT SPORT 4 S K1 Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 S K1 Acoustic 255/35 R22 zesílené 99Y
 

PILOT SPORT 4 S MO1 Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 S MO1 Acoustic 265/40 R20 zesílené 104Y
 

PILOT SPORT 4 S T0 Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 S T0 Acoustic 235/35 R20 zesílené 92Y
 

PILOT SPORT 4 SUV ACOUSTIC

Michelin PILOT SPORT 4 SUV ACOUSTIC 255/45 R20 zesílené 105Y
 

PILOT SPORT 4 SUV MO-S Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 SUV MO-S Acoustic 235/45 R21 zesílené 101Y
 

PILOT SPORT 4 T0 Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 T0 Acoustic 235/45 R18 zesílené 98Y
 

PILOT SPORT 4 VOL Acoustic

Michelin PILOT SPORT 4 VOL Acoustic 255/40 R19 zesílené 100W
 

PILOT SPORT 5 S AML Acoustic

Michelin PILOT SPORT 5 S AML Acoustic 275/35 R21 zesílené 103Y
 

PILOT SPORT 5 S LR Acoustic

Michelin PILOT SPORT 5 S LR Acoustic 285/40 R23 zesílené 111Y
 

Pilot Sport Cup 2

Michelin Pilot Sport Cup 2 265/35 R19 zesílené 98Y
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PILOT SPORT CUP 2 - Při výrobě dezénu pro MICHELIN Pilot Sport Cup 2 jsou používány stejné komponenty jako pro závodní pneumatiky. Což představuje technologii Bi-Compound, která umožňuje použití dvou druhů pryže na vnitřní a vnější straně dezénu. Vnější strana je vyrobena ze speciálního elastomerového řetězce, který zajišťuje extrémní tvrdost a tím i maximální přilnavost a vynikající záběr při zatáčení. Zatímco vnitřní část je vyrobena z tuhého elastomeru umožňujícímu přesné vedení vozu. Výsledkem je kontaktní plocha pneumatiky, která zůstává stejná za každé situace a to i při vysokých rychlostech.
 

PILOT SPORT CUP 2 CONNECT

Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 205/50 R17 zesílené 93Y
 

PILOT SPORT CUP 2 CONNECT H0

Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT H0 265/30 R19 zesílené 93Y
 

PILOT SPORT CUP 2 CONNECT LTS

Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT LTS 245/35 R20 zesílené 95Y
 

PILOT SPORT CUP 2 CONNECT N0

Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT N0 275/35 R20 zesílené 102Y
 

PILOT SPORT CUP 2 K1 Acoustic

Michelin PILOT SPORT CUP 2 K1 Acoustic 255/35 R20 zesílené 97Y
 

PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT

Michelin PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT 245/35 R20 zesílené 95Y
 

PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT *

Michelin PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT * 275/35 R19 zesílené 100Y
 

PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT MO1

Michelin PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT MO1 275/35 R21 zesílené 103Y
 

PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT N0

Michelin PILOT SPORT CUP 2 R CONNECT N0 255/35 R20 zesílené 97Y
 

PILOT SPORT CUP 2 R MO1 A

Michelin PILOT SPORT CUP 2 R MO1 A 285/35 R19 zesílené 103Y
 

PILOT SPORT EV GOE Acoustic

Michelin PILOT SPORT EV GOE Acoustic 255/45 R20 zesílené 105W
 

PILOT SPORT EV LTS Selfseal

Michelin PILOT SPORT EV LTS Selfseal 255/50 R20 zesílené 109W
 

PILOT SPORT EV MO1 Acoustic

Michelin PILOT SPORT EV MO1 Acoustic 275/40 R21 zesílené 107W
 

PILOT SPORT EV T0 Acoustic

Michelin PILOT SPORT EV T0 Acoustic 255/40 R20 zesílené 101W
 

PILOT SPORT EV T2 Acoustic

Michelin PILOT SPORT EV T2 Acoustic 235/45 R18 zesílené 98V
 

PILOT STREET

Michelin PILOT STREET 110/70 - 17 54S
MICHELIN PILOT STREET
 

PILOT STREET RADIAL

Michelin PILOT STREET RADIAL 150/60 R17 66H
První pneumatika z řady Pilot Road, která disponuje technologií 2CT. – Two compond technology - Technologie dvou směsí. Uprostřed tvrdší pryž pro vyšší nájezd, na bocích měkká pro lepší přilnavost a prožitek z jízdy.
 

PILOT SUPER SPORT

Michelin PILOT SUPER SPORT 245/40 R18 93Y ROF
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PILOT SUPER SPORT - pneumatiky navržené pro nejsportovnější modely aut. Tyto pneumatiky zajišťují maximální bezpečnost i při extrémních podmínkách. MICHELIN PILOT SUPER SPORT
 

PILOT SUPER SPORT * Selfseal

Michelin PILOT SUPER SPORT * Selfseal 275/35 R19 zesílené 100Y
 

PILOT SUPER SPORT VOL Acoustic

Michelin PILOT SUPER SPORT VOL Acoustic 245/35 R20 zesílené 95Y
 

POWER 5

Michelin POWER 5 120/70 R17 58W TL
Sportovní volba číslo jedna pro použití na silnicích. Excelentní přilnavost unikátní kombinací Siliky u jinak standardního provedení technologie směsí 2CT pro přední pneumatiku a 2CT+ pro zadní pneumatiku. Pro maximální požitek na suchých i mokrých silnicích. Použitím technologie stavby koster pneumatiky ze závodního segmentu vyniká pneumatika nejvyšším výkonem při řízení ve své kategorii. Vysoká tuhost se pak projevuje ve stabilitě jak při zatáčení, tak v přímém směru. Ověřeno a obuto přímo do výroby na nových motocyklech Honda CB 1000R.
 

POWER CL

Michelin POWER CL 280/80 - 18 132A8 TL
Michelin POWER CL - vícevrstvý plášť s diagonální architekturou koruny a bočnic. Zajišťuje vyšší ráz a odolnost proti propíchnutí. Michelin POWER CL
 

POWER CUP 2

Michelin POWER CUP 2 120/70 R17 58W TL
Využívá stejných technologií jako Michelin Power Slick2. Použití převážně na závodní dráhu, nicméně díky vzorku je možno použít na silnici! Směs 2CT pro přední pneumatiku a 2CT+ pro zadní pneumatiku pro maximální přilnavost a stabilitu v přímém směru a dobrý výkon při zatáčení. Technologie SCT (Synthetic component technology) zajištuje rychlé zahřátí pneumatik na provozní teplotu bez nutnosti pneumatiky předem nahřívat. Směs pryže „carbon black“ pro vysoký kilometrový výkon. Tuto pneumatiku najdete na nových motocyklech KTM. Například model KTM 890 Duke R.
 

POWER CUP EVO

Michelin POWER CUP EVO 110/70 R17 54W TL
Pneumatika vytvořená pro použití jak na trati, tak na silnicích. Optimalizováno pro kategorii 300CC. Technologie 2CT u přední i zadní pneumatiky. Pro excelentní grip měkká směs na bocích. Tvrdší směs „carbon black“ ve středu, pro vysoký kilometrový výkon. SCT - Synthetic component technology – technologie syntetický elastomerů – pro okamžité použití a rychlého zahřátí pneumatiky bez nutnosti nahřívání. ACT – Adaptive casing technology – Tato technologie přizpůsobivé kostry pneumatiky zajištuje měnící se tuhost v různých náklonech pro optimální zatáčení při zachování stability v přímém směru.
 

POWER DIGGER

Michelin POWER DIGGER 10 - 20 165A2/147B TT
MICHELIN POWER DIGGER
 

POWER GP

Michelin POWER GP 120/70 R17 58W TL
Pneumatika stvořená pro použití 50% silnice, 50% závodní dráha. Ideální profil pneumatiky jak pro jízdu na dráze, tak na silnici. Technologie směsí 2CT pro přední pneumatiku a 2CT+ pro zadní pneumatiku. Excelentní přilnavost, při zatáčení díky unikátní kombinaci měkké Siliky a tvrdší Carbon Black pryže. SCT - Synthetic component technology – technologie syntetický elastomerů – zajišťuje rychlé zahřátí pneumatiky pro okamžité maximální využití.
 

POWER PERFORMANCE 24

Michelin POWER PERFORMANCE 24 200/55 R17 78V TL
 

POWER PERFORMANCE 24 HARD

Michelin POWER PERFORMANCE 24 HARD 200/60 R17 NHS TL
 

POWER PERFORMANCE 24 SOFT

Michelin POWER PERFORMANCE 24 SOFT 200/60 R17 NHS TL
 

POWER PERFORMANCE CUP MEDIUM

Michelin POWER PERFORMANCE CUP MEDIUM 120/70 R17 58V TL
 

POWER PERFORMANCE CUP SOFT

Michelin POWER PERFORMANCE CUP SOFT 190/55 R17 75V TL
 

POWER PERFORMANCE SLICK EDITION P

Michelin POWER PERFORMANCE SLICK EDITION P 200/55 R17 78V TL
 

POWER PERFORMANCE SLICK HARD

Michelin POWER PERFORMANCE SLICK HARD 200/60 R17 NHS TL
 

POWER PERFORMANCE SLICK MEDIUM

Michelin POWER PERFORMANCE SLICK MEDIUM 200/60 R17 NHS TL
 

POWER PERFORMANCE SLICK MEDIUM/HARD

Michelin POWER PERFORMANCE SLICK MEDIUM/HARD 190/60 R17 NHS TL
 

POWER PERFORMANCE SLICK MEDIUM/SOFT

Michelin POWER PERFORMANCE SLICK MEDIUM/SOFT 190/60 R17 NHS TL
 

POWER PERFORMANCE SLICK SOFT

Michelin POWER PERFORMANCE SLICK SOFT 200/55 R17 78V TL
 

Power Pure SC

Michelin Power Pure SC 130/70 - 12 zesílené 62P TL
 

POWER RAIN

Michelin POWER RAIN 120/60 R17 NHS TL
Speciálně vytvořená pneumatika pro deštivé dny na okruhu. Směs vytvořena pro maximální přilnavost na mokru. Drážky dezénu jsou vytvořeny tak, aby maximálně odváděly vodu. Není homologována pro použití na silnicích
 

POWER RAIN+

Michelin POWER RAIN+ 19/69 R17 NHS TL
 

POWER SLICK 2

Michelin POWER SLICK 2 120/70 R17 58W TL
Využívá technologii 2CT pro přední pneumatiku a 2CT+ pro zadní pneumatiku. Díky tomu nabízí maximální přilnavost a stabilitu v přímém směru a dobrý výkon při zatáčení. SCT (Synthetic component technology) zajištuje rychlé zahřátí pneumatik na provozní teplotu. Proto není nutno pneumatiky předem nahřívat. Vyznačuje se také vysokým kilometrovým výkonem díky směsi pryže „carbon black“ . Není homologována pro použití na silnicích.
 

POWER SUPERMOTO

Michelin POWER SUPERMOTO 120/80 - 16 NHS TL
Závodní pneumatika Supermoto. Oblíbený profil pneumatiky závodníky pro svou ovladatelnost a okamžitou zpětnou vazbu. Možnost volby z různých směsí dle podmínek na trati. Není homologována pro použití na silnicích
 

POWER SUPERMOTO RAIN

Michelin POWER SUPERMOTO RAIN 120/80 - 16 NHS TL
Speciálně vytvořená tak, aby jste mohli pokračovat v závodu i při dešti. Směs vytvořena pro maximální přilnavost na mokru. Drážky dezénu jsou vytvořeny tak, aby maximálně odváděly vodu. Není homologována pro použití na silnicích.
 

PRIMACY 3 * MOE Acoustic

Michelin PRIMACY 3 * MOE Acoustic 245/40 R19 zesílené 98Y ROF
 

PRIMACY 3 ACOUSTIC

Michelin PRIMACY 3 ACOUSTIC 245/45 R19 zesílené 102Y
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PRIMACY 3 - ACOUSTIC- akustická technologie, která výrazně snižuje vnitřní hluk.
 

PRIMACY 3 SELFSEAL

Michelin PRIMACY 3 SELFSEAL 215/55 R17 94W
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin--------MICHELIN PRIMACY 3 SELFSEAL - Selfseal - technologie díky které se propíchnutá pneumatika bezprostředně po propíchnutí dokáže sama opravit.
 

PRIMACY 4

Michelin PRIMACY 4 165/65 R15 81T
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PRIMACY 4 - pneumatika od společnosti MICHELIN. BEZPEČNOST OD OKAMŽIKU, KDY JE NOVÁ, AŽ DO JEJÍHO OPOTŘEBENÍ. Vynikající brzdné vlastnosti na mokrém povrchu, když je nová i s hloubkou běhounu 2 mm. Vydrží v průměru o 18 000 km déle než její konkurenti. Optimalizovaný dezén s dlouhou životností: - díky novému dezénu zaměřenému na bezpečnost si pneumatika MICHELIN Primacy 4 udržuje maximální schopnost odvádět vodu pryč z povrchu pneumatiky, i když má zbývající hloubku běhounu 2 mm. Nový dezén poskytuje o 22 % více prořezaných ploch pro efektivnější odvod vody. Nejnovější generace vysokovýkonné směsi pryže: - Díky nejnovější generaci vysokovýkonné směsi pryže zaručuje pneumatika MICHELIN Primacy 4 výjimečné brzdné výkony na mokrém povrchu, když je nová i s hloubkou běhounu 2 mm, a přitom si uchovává maximální možnou životnost. Inovativní indikátor opotřebení: Pro snazší sledování stavu pneumatiky MICHELIN Primacy 4 se na běhounu nachází indikátor opotřebení, který vám pomůže rozpoznat, kdy je třeba vaši pneumatiku vyměnit....
 

PRIMACY 4 ACOUSTIC

Michelin PRIMACY 4 ACOUSTIC 255/40 R19 zesílené 100W
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- MICHELIN PRIMACY 4 - nová pneumatika od společnosti MICHELIN. BEZPEČNOST OD OKAMŽIKU, KDY JE NOVÁ, AŽ DO JEJÍHO OPOTŘEBENÍ. Vynikající brzdné vlastnosti na mokrém povrchu, když je nová i s hloubkou běhounu 2 mm. Vydrží v průměru o 18 000 km déle než její konkurenti. Optimalizovaný dezén s dlouhou životností: - díky novému dezénu zaměřenému na bezpečnost si pneumatika MICHELIN Primacy 4 udržuje maximální schopnost odvádět vodu pryč z povrchu pneumatiky, i když má zbývající hloubku běhounu 2 mm. Nový dezén poskytuje o 22 % více prořezaných ploch pro efektivnější odvod vody. Nejnovější generace vysokovýkonné směsi pryže: - Díky nejnovější generaci vysokovýkonné směsi pryže zaručuje pneumatika MICHELIN Primacy 4 výjimečné brzdné výkony na mokrém povrchu, když je nová i s hloubkou běhounu 2 mm, a přitom si uchovává maximální možnou životnost. Inovativní indikátor opotřebení: Pro snazší sledování stavu pneumatiky MICHELIN Primacy 4 se na běhounu nachází indikátor opotřebení, který vám pomůže rozpoznat, kdy je třeba vaši pneumatiku vyměnit.
 

PRIMACY 4+

Michelin PRIMACY 4+ 6x15 4x100 ET 40
--------Získejte až 1 550 Kč zpět při nákupu nových pneumatik Michelin-------- Buďte při jízdě v bezpečí, kilometr za kilometrem - Protože se v každém okamžiku musíte cítit bezpečně, zajišťuje pneumatika. MICHELIN Primacy 4+ nejefektivnější brzdné vlastnosti i v okamžiku, kdy je opotřebená a nejlepší odolnost vůči aquaplaningu, aby chránila vás i vaše okolí. Nestrachujte se o své pneumatiky pneumatika MICHELIN Primacy 4+ s dlouhou životností vás doveze daleko a s plnou důvěrou. Směs pryže nejnovější generace se samoobnovujícím se běhounem umožňují uchovat efektivní brzdné výkony na mokrém povrchu, i když je pneumatika opotřebená. Optimalizace brzdných vlastností na mokru: chytrá kombinace dvou tuhostí běhounu, kompenzuje snížení poměru prořezaných, ploch v důsledku opotřebení. Technologie MICHELIN EverGrip zajišťují dlouhotrvající vysoké standardy bezpečnosti.
 

REGGAE

Michelin REGGAE 120/90 - 10 57J TL
Michelin Reggae je pneumatika pro kombinované užávaní, na silnici i na nezpevněném terénu. Masivní bloky a směs do každého počasí zaručují skvělou použitelnost na i mimo silnici.
 

ROAD 5

Michelin ROAD 5 150/70 R17 69W TL
Pneumatika nabízející prožitek z jízdy za jakéhokoliv počasí. Není určena pro jízdu v zimních podmínkách, nicméně je schopna efektivně fungovat, i když klesnou teploty k -5°C. Technologie dvou směsí 2CT – Two compond technology .Uprostřed tvrdší pryž pro vyšší nájezd, na bocích měkká pro lepší přilnavost přední pneumatiky. U zadní pneumatiky je použito provedení 2CT+ - Základem celého běhounu je tvrdší pryž, která je na bocích překrytá měkkou směsí pryže pro lepší přilnavost. Tím je zajištěna vyšší tuhost. Maximální bezpečnost díky XST EVO – X Sipe Technology– Díky speciálnímu vylepšení Evergrip™ došlo ke zvětšení drážek v potřebném místě. S přibývajícími kilometry tak drážky zůstaly co nejvíce velké pro lepší odvod vody z dezénu a to i po několika tisících kilometrech. Progresivní 3D drážky také zvyšují bezpečnost při brždění. ACT – Adaptive casing technology – Tato technologie přizpůsobivé kostry zajišťuje měnící se tuhost v různých náklonech pro optimální zatáčení při zachování stability v přímém směru. Ověřeno z výroby na motocyklech Yamaha MT07 a Yamaha XSR 700. KTM Duke 125, 290, 390 a 790. Honda CB 500. TVS Motor Apache 310RR. BMW R nineT Scrambler. Triumph Trident.
 

ROAD 5 GT

Michelin ROAD 5 GT 180/55 R17 73W TL
Pneumatiky Michelin Road 5 GT nabízí nejlepší přilnavost za mokra vůči svým hlavním konkurentům a bez kompromisů vede ve své kategorii i na suchých komunikacích. Tato řada pneumatik Michelin Road 5 umožňuje každodenní bezpečné použití a zároveň můžete kdykoliv vyrazit na dlouhý výlet s plně naloženou motorkou. Michelin tvrdí, že Michelin Road 5 s najetými 5000 kilometry podává stejné výkony jako zcela nová Pilot Road 4. Proti předchůdci pneumatik Michelin Pilot Road 4 nabízí ještě lepší ovladatelnost ve všech režimech jízdy.
 

ROAD 6

Michelin ROAD 6 120/70 R17 58W TL
Nejnovější z řady sportovně cestovních pneumatik. Michelin Road 6 je nástupcem mezi dlouholetými lídry sportovně cestovních pneumatik.. Tento model symbolizuje dvě dekády inovací na nejvyšším levelu použitých do této řady. Použitím technologií inženýrů Michelin, bylo dosaženo o 15% vyšší přilnavosti na mokru a o 10% vyššího nájezdu ve srovnání s modelem Road 5. Tyto změny přineslo přepracování kostry pneumatiky a její optimalizovaná architektura společně za použití lepších materiálů pryže. Dvou směsová varianta 2CT+ Two compond technology + pro zadní pneumatiky se stala nyní základem i pro přední pneumatiku. Základem celého běhounu je tvrdší pryž, která je na bocích překrytá měkkou směsí pryže pro lepší přilnavost. Tím je zajištěna vyšší tuhost pneumatiky v náklonech, při zatáčení a hlavně při následné akceleraci. Při tvorbě této směsi bylo použito 100% Siliky. Technologie SRT – Silica rain technology zvyšuje přilnavost v chladnějších podmínkách a na mokrých silnicích. Bez snížení počtu najetých kilometrů. Kostra pneumatiky vytořená technologií ADT – Amplified density technology – Aramidovými vlákny zvýšená tuhost pneumatiky. Lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu. Optimalizované drážky pro odvod vody technologií XST EVO . Ta nabízí řešení nedostatků technologií XST a XST+. Se zvyšujícím opotřebením vzorku se zmenšovala kapacita drážek a tím přilnavost na mokru s přibývajícím počtem kilometrů. Díky speciálnímu vylepšení Evergrip™ došlo ke zvětšení drážek v potřebném místě. S přibývajícími kilometry tak drážky zůstaly co nejvíce velké pro lepší odvod vody z dezénu. Progresivní 3D drážky také zvyšují bezpečnost při brždění.
 

ROAD 6 GT

Michelin ROAD 6 GT 120/70 R17 58W TL
Nejnovější z řady sportovně cestovních pneumatik. Michelin Road 6 GT je nástupcem mezi dlouholetými lídry sportovně cestovních pneumatik. Tento model symbolizuje dvě dekády inovací na nejvyšším levelu použitých do této řady. V tomto případě s optimalizací pro velké cestovní motocykly. Použitím technologií inženýrů Michelin, bylo dosaženo o 15% vyšší přilnavosti na mokru a o 10% vyššího nájezdu ve srovnání s modelem Road 5. Tyto změny přineslo přepracování kostry pneumatiky a její optimalizovaná architektura společně za použití lepších materiálů pryže. Dvou směsová varianta 2CT+ Two compond technology + pro zadní pneumatiky se stala nyní základem i pro přední pneumatiku. Základem celého běhounu je tvrdší pryž, která je na bocích překrytá měkkou směsí pryže pro lepší přilnavost. Tím je zajištěna vyšší tuhost pneumatiky v náklonech, při zatáčení a hlavně při následné akceleraci. Při tvorbě této směsi bylo použito 100% Siliky. Technologie SRT – Silica rain technology zvyšuje přilnavost v chladnějších podmínkách a na mokrých silnicích. Bez snížení počtu najetých kilometrů. Kostra pneumatiky vytořená technologií ADT – Amplified density technology – Aramidovými vlákny zvýšená tuhost pneumatiky. Lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu. Optimalizované drážky pro odvod vody technologií XST EVO . Ta nabízí řešení nedostatků technologií XST a XST+. Se zvyšujícím opotřebením vzorku se zmenšovala kapacita drážek a tím přilnavost na mokru s přibývajícím počtem kilometrů. Díky speciálnímu vylepšení Evergrip™ došlo ke zvětšení drážek v potřebném místě. S přibývajícími kilometry tak drážky zůstaly co nejvíce velké pro lepší odvod vody z dezénu. Progresivní 3D drážky také zvyšují bezpečnost při brždění.
 

ROAD CLASSIC

Michelin ROAD CLASSIC 90/90 R18 51H TL
 

ROADBIB

Michelin ROADBIB 540/65 R30 150D/146E TL
 

S1

Michelin S1 3 - 10 zesílené 50J
S1
 

S83

Michelin S83 3 - 10 42J TL
S83
 

SCORCHER 11

Michelin SCORCHER 11 100/80 - 17 52H TL
Vytvořeno pro perfektní ovladatelnost a vynikající přilnavost na strojích Harley-Davidson z řady cruiser. Navrženo, optimalizováno a homologováno pro stroje Harley-Davidson z řady cruiser. Hladší vzorek pro excelentní přilnavost a optimalizované drážky pro odvod vody a potřebnou přilnavost na mokré vozovce. Aramidovými vlákny zvýšená tuhost kostry pneumatiky lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu. Speciálně vyvinutá směs pryže kombinující skvělé jízdní vlastnosti a dobrý kilometrový nájezd. Osazeno v prvovýrobě na motocyklech Fat Boy 114, Street 500, Street 750, Superflow, FXDR 114, Breakout 114, Sportster Superflow.
 

SCORCHER 11F

Michelin SCORCHER 11F 120/70 R18 59W TL
 

SCORCHER 11T

Michelin SCORCHER 11T 120/70 R18 59W TL
Speciálně navrženo a optimalizováno pro motocykl Harley-Davidson Sportster XL1200T. Klasická verze Scorcher 11 není pro Sportster XL1200T vhodná. Vytvořeno pro perfektní ovladatelnost a vynikající přilnavost. Hladší vzorek pro excelentní přilnavost a optimalizované drážky pro odvod vody a potřebnou přilnavost na mokré vozovce. Aramidovými vlákny zvýšená tuhost kostry pneumatiky lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu. Speciálně vyvinutá směs pryže kombinující skvělé jízdní vlastnosti a dobrý kilometrový nájezd.
 

SCORCHER 21

Michelin SCORCHER 21 120/70 R17 58V TL
Ovladatelná pneumatika s desingem vzorku vhodným pro cruisery převzatým z modelu Scorcher 31. Vyznačuje se lehkostí při ovládání a obdivuhodnou ovladatelností i při vysokých rychlostech. Díky technologie SRT – Silica rain technology - vylepšená směs siliky, která zvyšuje přilnavost v chladnějších podmínkách a na mokrých silnicích. Bez snížení počtu najetých kilometrů. Osazeno v prvovýrobě na motocykl Harley-Davidson Streed Rod.
 

SCORCHER 31

Michelin SCORCHER 31 100/90 R19 57H
Originální technika Michelin pro vyšší výkon pneumatiky a menší opotřebení. Díky desítek let zkušeností společnosti Michelin nabízíé pneumatika skvělou přilnavost jak na suchých, tak mokrých silnicích. Aramidovými vlákny zvýšená tuhost kostry pneumatiky lépe odolává odstředivým silám při jízdě díky nižší hmotnosti, zlepšuje odezvu, ovladatelnost a stabilitu.Osazeno v prvovýrobě na motocykl Harley-Davidson Low Rider, Low Rider S, Iron 883, Iron 1200, Forty-Eight a Forty-Eight Special, Sportster 1200 Custom, Sport Glide.
 

SCORCHER ADVENTURE

Michelin SCORCHER ADVENTURE 120/70 R19 60V TL
 

SCORCHER SPORT

Michelin SCORCHER SPORT 120/70 R17 58W TL
 

SPRAYBIB

Michelin SPRAYBIB 380/80 R38 167D TL
 

STARCROSS 5 HARD

Michelin STARCROSS 5 HARD 90/100 - 21 57M TT
 

STARCROSS 5 MEDIUM

Michelin STARCROSS 5 MEDIUM 80/100 - 21 51M TT
 

STARCROSS 5 MINI

Michelin STARCROSS 5 MINI 60/100 - 14 29M TT
 

STARCROSS 5 SAND

Michelin STARCROSS 5 SAND 80/100 - 21 51M TT
 

STARCROSS 5 SOFT

Michelin STARCROSS 5 SOFT 80/100 - 21 51M TT
 

STARCROSS 6 HARD

Michelin STARCROSS 6 HARD 90/100 - 21 57M TT
 

STARCROSS 6 MEDIUM HARD

Michelin STARCROSS 6 MEDIUM HARD 80/100 - 21 51M TT
 

STARCROSS 6 MEDIUM SOFT

Michelin STARCROSS 6 MEDIUM SOFT 9,5x19 5x112 ET 40
 

STARCROSS 6 MUD

Michelin STARCROSS 6 MUD 100/90 - 19 57M TT
 

STARCROSS 6 SAND

Michelin STARCROSS 6 SAND 80/100 - 21 51M TT
 

TRACKER

Michelin TRACKER 80/100 - 21 51R TT
 

TRAILXBIB

Michelin TRAILXBIB 500/60 R22,5 160D TL
 

TRIAL COMPETITION

Michelin TRIAL COMPETITION 2,75 - 21 45M TT
 

TRIAL COMPETITION X11

Michelin TRIAL COMPETITION X11 4 R18 64M TL
 

TRIAL LIGHT

Michelin TRIAL LIGHT 80/100 - 21 51M TT
 

TRIAL X LIGHT COMPETITION

Michelin TRIAL X LIGHT COMPETITION 120/100 R18 68M TL
 

X AGV EV

Michelin X AGV EV 18 R25 207A5 TL
 

X COACH ENERGY Z

Michelin X COACH ENERGY Z 295/80 R22,5 152/149M TL
 

X Coach XD

Michelin X Coach XD 295/80 R22,5 152/148M TL
Michelin X Coach XD - Těžká nákladní dálniční pneumatika Michelin X Coach XD nabízí až o 20 % vyšší kilometrový výkon s maximální přilnavosti po celou dobu životnosti a v každém ročním období, čímž snižuje náklady. Dezén je navrhnutý pro rychlé odvedení vody a sněhu. Michelin X Coach XD
 

X COACH Z

Michelin X COACH Z 295/80 R22,5 154/150M TL
 

X FORCE ML

Michelin X FORCE ML 395/90 R560 158G TL
 

X FORCE S

Michelin X FORCE S 7,5 R16 116/114N TL
 

X FORCE Z

Michelin X FORCE Z 325/85 R16 140K TL
MICHELIN X FORCE Z
 

X FORCE ZH

Michelin X FORCE ZH 315/80 R22,5 156/150G TL
 

X FORCE ZL

Michelin X FORCE ZL 275/80 R20 128K TL
 

X INCITY EV Z

Michelin X INCITY EV Z 275/70 R22,5 152/149J TL
 

X Incity XZU

Michelin X Incity XZU 275/70 R22,5 148/145J TL
Michelin X Incity XZU - Pneumatika Michelin X Incity XZU je specialistou na městský a příměstský provoz.Zesílená bočnice a nízká hladina hluku.
 

X INCITY Z

Michelin X INCITY Z 11 R22,5 148/145J TL
 

X LINE ENERGY D

Michelin X LINE ENERGY D 295/60 R22,5 150/147K TL
 

X LINE ENERGY D2

Michelin X LINE ENERGY D2 315/70 R22,5 154/150L TL
 

X LINE ENERGY F

Michelin X LINE ENERGY F 385/65 R22,5 160K TL
 

X Line Energy T

Michelin X Line Energy T 215/75 R17,5 135/133J TL
MICHELIN X LINE ENERGY T - snížená spotřeba paliva a tím nižší provozní náklady.
 

X LINE ENERGY Z

Michelin X LINE ENERGY Z 295/60 R22,5 150/147L TL
 

X LINE ENERGY Z2

Michelin X LINE ENERGY Z2 315/70 R22,5 156/150L TL
 

X LISSE COMPACTEUR

Michelin X LISSE COMPACTEUR 7,5 R15 TL
 

X M108

Michelin X M108 320/65 R18 109A8/106B TL
 

X M27

Michelin X M27 11 R16 122A8 TL
 

X M28

Michelin X M28 620/70 R46 162A8/162B TL
 

X M47

Michelin X M47 405/70 R20 136G TL
 

X MaxiTrailer

Michelin X MaxiTrailer 255/60 R19,5 143/141J TL
Michelin X MaxiTrailer -Těžká nákladní dálniční pneumatika Michelin X One MaxiTrailer 455/45 R22,5 160J je univerzální pneumatika pro návěsovou nápravu na dlouhé i středně dlouhé vzdálenosti. Silnější kontakt s vozovkou a minimalizace smýkání. Provozní výkon zvyšuje až o 50%. Michelin X MaxiTrailer
 

X MINE D2

Michelin X MINE D2 45/65 R39 242A2 TL
 

X MULTI D

Michelin X MULTI D 205/75 R17,5 124/122M TL
Michelin X MULTI D
 

X MULTI ENERGY D

Michelin X MULTI ENERGY D 315/70 R22,5 154/150L TL
 

X MULTI ENERGY Z

Michelin X MULTI ENERGY Z 315/70 R22,5 156/150L TL
 

X Multi F

Michelin X Multi F 385/55 R22,5 160K TL
Michelin X Multi F - nákladní pneumatika určené pro řídící nápravy. ZVÝŠENÁ ŽIVOTNOST NA JAKÉKOLIV SILNICI. Až o 15 % více ujetých kilometrů. Vhodná pro všechny profily a typy silnic. Vynikající přilnavost při brzdění .
 

X MULTI GRIP D

Michelin X MULTI GRIP D 315/70 R22,5 154/150L TL
 

X MULTI GRIP Z

Michelin X MULTI GRIP Z 385/55 R22,5 160K TL
 

X MULTI HD D

Michelin X MULTI HD D 315/70 R22,5 154/150L TL
 

X MULTI HD Z

Michelin X MULTI HD Z 315/70 R22,5 156/150L TL
 

X MULTI HL T

Michelin X MULTI HL T 385/65 R22,5 164K TL
 

X MULTI HL Z

Michelin X MULTI HL Z 305/70 R22,5 154/150L TL
 

X MULTI T

Michelin X MULTI T 385/65 R22,5 160K TL
Michelin Multi T
 

X MULTI T2

Michelin X MULTI T2 385/55 R22,5 160K TL
 

X MULTI WINTER T

Michelin X MULTI WINTER T 385/65 R22,5 160K TL
 

X MULTI WINTER Z

Michelin X MULTI WINTER Z 295/80 R22,5 154/149L TL
 

X MULTI Z

Michelin X MULTI Z 205/75 R17,5 124/122M TL
MICHELIN X MULTI Z
 

X MULTI Z 2

Michelin X MULTI Z 2 11 R22,5 148/145L TL
 

X MULTIWAY 3D XDE

Michelin X MULTIWAY 3D XDE 295/80 R22,5 152/148L TL
MICHELIN MULTIWAY 3D XDE - nákladní pneu. Kombiance 3D lamel na každém dezénovém boku spolu s otevřeným dezénovým vzorkem zaručuje nadstandartní přilnavost, zvláště v záběru při jízdě zatáčkou. Dezén s "Rain drop" lamelami a lamelami "Double-wave" zvyšuje přilnavost a záběr za jakéhokoliv počasí. MICHELIN MULTIWAY 3D XDE
 

X MULTIWAY 3D XZE

Michelin X MULTIWAY 3D XZE 295/80 R22,5 152/148M TL
MICHELIN MULTIWAY 3D XZE - nákladní pneu. Díky novým delta lamelám se u nových, stejně jako u ze dvou třetin opotřebovaných pneumatik: Zkrátila brzdná dráha o 25%; zvýšila jízdní stabilita v zatáčkách na kluzkém povrchu. Díky infinicoil se zvýšilo maximální zatížení na nápravu na 8tun a kostra je odolnější vůči opotřebení. MICHELIN MULTIWAY 3D XZE
 

X ONE MAXITRAILER +

Michelin X ONE MAXITRAILER + 455/45 R22,5 160J TL
MICHELIN X ONE MAXITRAILER -
 

X ONE MULTI D

Michelin X ONE MULTI D 495/45 R22,5 169K TL
 

X One XDU

Michelin X One XDU 455/45 R22,5 166J TL
Michelin X one XDU - Těžká nákladní městský pneumatika Michelin X One XDU je inovativním řešením pro městský provoz. Větší úspora paliva, prostoru a hmotnosti. Nasazení na jednoduchou montáž pro hnací nápravy. Michelin X one XDU
 

X P27

Michelin X P27 270/65 R16 134A8/122A8 TL
 

X SNOPLUS

Michelin X SNOPLUS 385/95 R24 170E TL
 

X TERMINAL T

Michelin X TERMINAL T 280/75 R22,5 168A8 TL
 

X UM HAUL

Michelin X UM HAUL 35 R33 225A8 TL
 

X WORKS D

Michelin X WORKS D 13 R22,5 156/150K TL
 

X WORKS D2

Michelin X WORKS D2 325/95 R24 162/160K TL
 

X WORKS HD D

Michelin X WORKS HD D 315/80 R22,5 156/150K TL
 

X WORKS HD Z

Michelin X WORKS HD Z 315/80 R22,5 156/150K TL
 

X WORKS HL Z

Michelin X WORKS HL Z 385/65 R22,5 164J TL
 

X WORKS T

Michelin X WORKS T 385/65 R22,5 160K TL
 

X WORKS Z

Michelin X WORKS Z 295/80 R22,5 152/149K TL
 

X WORKS Z2

Michelin X WORKS Z2 325/95 R24 162/160K TL
 

X-CRANE AT

Michelin X-CRANE AT 385/95 R24 170F TL
Michelin X-CRANE AT
 

X-CRANE+

Michelin X-CRANE+ 385/95 R25 170F TL
MICHELIN X-CRANE+
 

X-HAUL S

Michelin X-HAUL S 21 R33 TL
 

X-QUARRY

Michelin X-QUARRY 18 R33 TL
 

X-STACKER 3 HD

Michelin X-STACKER 3 HD 18 R25 214A5 TL
 

X-STACKER2

Michelin X-STACKER2 18 R25 207A5 TL
 

X-STACKER2 LC

Michelin X-STACKER2 LC 18 R25 207A5 TL
 

X-STRADDLE2

Michelin X-STRADDLE2 450/95 R25 202A7 TL
 

X-SUPER TERRAIN+

Michelin X-SUPER TERRAIN+ 800/80 R29 206B TL
 

X-TRACTION

Michelin X-TRACTION 18 R33 TL
 

XAD65-1

Michelin XAD65-1 750/65 R25 190B TL
 

XAD65-1 SUPER E3

Michelin XAD65-1 SUPER E3 650/65 R25 180B TL
 

XADN

Michelin XADN 20,5 R25 177B TL
 

XADN+

Michelin XADN+ 23,5 R25 185B TL
 

XC4S

Michelin XC4S 175/80 R16 98Q
MICHELIN XC4S
 

XD GRIP

Michelin XD GRIP 27 R49 TL
 

XDA2+ Energy

Michelin XDA2+ Energy 295/80 R22,5 152/148M TL
Michelin XDA2+ Energy - Těžká nákladní dálniční pneumatika Michelin XDA2+ Energy se vyznačuje hlubším dezénem, směs pryže na běhounu je odolnější proti oděru. Příčnou přilnavost a záběrovost má zlepšenu a valivý odpor je nižší.
 

XDR3

Michelin XDR3 27 R49 TL
 

XDT

Michelin XDT 18 R33 TL
 

XDW ICE GRIP

Michelin XDW ICE GRIP 265/70 R19,5 140/138L TL
Michelin XDW ICEGRIP - Těžká nákladní M+S pneumatika Michelin XDW ICE GRIP je speciálně určená na sníh,vynikající přilnavost na ledu,komfortní řízení.
 

XEOBIB

Michelin XEOBIB 480/60 R28 134D TL
Michelin Xeobib - pneumatika, která nabízí bezpečnost na pozemních komunikacích, krátkou brzdnou vzdálenost, vysokou schopnost otáčení, směrovou stabilitu, mimořádný jízdní komfort. Michelin Xeobib
 

XF

Michelin XF 445/70 R19,5 173A8/180A2 TL
Michelin XF - radiální pneumatika s agresivním směrovým běhounem, konstruované vyjímečnou trakcí a výkonem pro terénní vysokozdvižné vozíky a rypadla. Michelin XF
 

XFN 2

Michelin XFN 2 315/70 R22,5 154L TL
MICHELIN XFN2
 

XFN 2+

Michelin XFN 2+ 315/80 R22,5 156/150L TL
 

XGC

Michelin XGC 445/80 R25 170E TL
 

XGL A2

Michelin XGL A2 13 R24 TL
 

XH A

Michelin XH A 15,5 R25 TL
 

XH D1

Michelin XH D1 14 R25 TL
 

XHA2

Michelin XHA2 17,5 R25 176A2 TL
 

XHDT

Michelin XHDT 18 R25 TL
 

XINCITY EV Z

Michelin XINCITY EV Z 305/70 R22,5 153/150J TL
 

XK

Michelin XK 12 R24 TL
MICHELIN XK
 

XK D1

Michelin XK D1 18 R25 TL
MICHELIN XK
 

XLD

Michelin XLD 550/65 R25 TL
 

XLD D1A

Michelin XLD D1A 45/65 R45 244A2 TL
 

XLD D2A

Michelin XLD D2A 29,5 R29 TL
 

XLDD1

Michelin XLDD1 26,5/80 R25 TL
 

XLDD2

Michelin XLDD2 17,5 R25 TL
 

XMCL

Michelin XMCL 280/80 R18 132A8/132B TL
MICHELIN XMCL - radiální technologie a agresivní dezén poskytuje mimořádnou trakci na všech druzích površích. Zajišťuje až o 50% větší přepravní kapacitu než pneumatika XM27. MICHELIN XMCL
 

XMH S

Michelin XMH S 385/95 R24 170E TL
 

XMINE D2 PRO

Michelin XMINE D2 PRO 18 R25 TL
 

XML

Michelin XML 325/85 R16 137J TL
Michelin XML - Těžká nákladní M+S pneumatika Michelin XML je vhodná do bahnitého terénu. V blátě má skvělý záběr, dlouhou životnost a výbornou přilnavost. Běhoun se pomocí nové technologie samovolně vyčistí od kamínků a jiných nečistot. Michelin XML
 

XMS

Michelin XMS 40,5/75 R39 TL
 

XONE INCITY D

Michelin XONE INCITY D 495/45 R22,5 169K TL
 

XP 27

Michelin XP 27 270/65 R16 135D TL
MICHELIN XP 27 - pneumatika použitelná na traktory, přívěsy a nakladače. MICHELIN XP 27
 

XRS

Michelin XRS 37,25 R35 TL
 

XS

Michelin XS 525/65 R20,5 173F TL
Michelin XS - Těžká nákladní terénní pneumatika Michelin XS je určená pro vozidla pohybující se ve vyšších klimatických teplotách. Robustní pneumatika s velmi dobrými jízdními vlastnostmi v písku. Michelin XS
 

XSM D2+

Michelin XSM D2+ 12 R24 TL
 

XSM D2+ PRO

Michelin XSM D2+ PRO 18 R25 TL
 

XSM DN+

Michelin XSM DN+ 26,5 R25 TL
 

XTA

Michelin XTA 6 R9 109/108F TT
Michelin XTA - nákladní pneumatika určená pro nízké přívěsy.
 

XTA 2+ ENERGY

Michelin XTA 2+ ENERGY 445/45 R19,5 160J TL
 

XTA2 Energy

Michelin XTA2 Energy 285/70 R19,5 150/148J TL
XTA2 Energy - Těžká nákladní dálniční pneumatika Michelin XTA2 Energy nabízí hlubší dezén a snížení valivého odporu. Směs pryže na běhounu je odolnější proti oděru.
 

XTE2

Michelin XTE2 9,5 R17,5 143/141J TL
Michelin XTE2 - Těžká nákladní regionální pneumatika Michelin XTE2 nabízející vysoký kilometrový výkon při rovnoměrné formě opotřebení. Pneumatika je odolná vůči agresivním vlivům. Pneumatiky s dezénem Michelin XTE 2 jsou vhodné pro víceúčelové použití.
 

XTE3

Michelin XTE3 385/65 R22,5 160J TL
Michelin XTE3 - Těžká nákladní regionální pneumatika Michelin XTE3 je velmi odolná a spolehlivá pneu do každého počasí pro regionální provoz. Díky pevné kostře běhounu a vystuženým bočnicím zaručuje pneu velmi dlouhou životnost.
 

XTL A

Michelin XTL A 15,5/80 R25 TL
 

XTRA DEFEND

Michelin XTRA DEFEND 750/65 R25 190B TL
 

XTRA LOAD GRIP

Michelin XTRA LOAD GRIP 18 R33 TL
 

XTRA LOAD PROTECT

Michelin XTRA LOAD PROTECT 18 R33 TL
 

XTRA POWER

Michelin XTRA POWER 35 R33 229A2 TL
 

XTS

Michelin XTS 29,5 R29 TL
 

XTXL

Michelin XTXL 35 R33 229A2 TL
 

XTY2

Michelin XTY2 265/70 R19,5 143/141J TL
Michelin XTY2 - Těžká nákladní smíšený pneumatika Michelin XTY2 vyniká vysokou odolností i při maximálním zatížení především proti propíchnutí, proražení a má speciální upavenou konstrukci, která dobře odolává oxidaci.
 

XV C

Michelin XV C 505/95 R25 183E TL
Michelin XV C - MPT pneu.
 

XZA

Michelin XZA 10 R17,5 134/132L TL
Michelin XZA - Těžká nákladní dálniční pneumatika Michelin XZA pro tradiční návěsy nabízející spolehlivost ve spojení s vysokým kilometrovým výkonem.
 

XZA2 Energy

Michelin XZA2 Energy 295/80 R22,5 152/148M TL
Michelin XZA2 Energy - Těžká nákladní dálniční pneumatika Michelin XZA2 Energy dosáhla snížení valivého odporu. Její směs pryže je odolnější proti oděru a vyznačuje se pravidelným opotřebením. Má i lamely zabraňující opotřebení a samočisticí sinusový půdorys drážek.
 

XZE2+

Michelin XZE2+ 305/70 R19,5 147/145M TL
Michelin XZE2+ - Těžká nákladní regionální pneumatika Michelin XZE2+ přináší nízké náklady na ujetý kilometr s pravidelným opotřebením. Směs pryže na běhounu je odolnější proti oděru. Nová směs a architektura omezuje zahřívání pneumatiky v korunní oblasti. Michelin XZE2+
 

XZH

Michelin XZH 12 R24 TL
MICHELIN XZH
 

XZL

Michelin XZL 11 R16 135K TL
Michelin XZL - Těžká nákladní M+S pneumatika Michelin XZL nabízí stejný výkon na silnici i mimo ni. Záběrovost na všech typech povrchů je známkou komfortu a bezpečnosti na silnici. Robustnost pneumatiky a dlouhá životnost to je dezén Michelin XZL.
 

XZL 2

Michelin XZL 2 395/85 R20 168K TL
MICHELIN XZL2 - nákladní pneumatika z koncernu MICHELIN.
 

XZL+

Michelin XZL+ 14 R20 164/160J TL
MICHELIN XZL+
 

XZM

Michelin XZM 5 R8 111A5 TL
 

XZM2+

Michelin XZM2+ 18 R33 214A5 TL
 

XZM2+A

Michelin XZM2+A 18 R25 207A5 TL
 

XZR

Michelin XZR 6 R9 121A5 TL
 

XZSL

Michelin XZSL 425/75 R20 167A2/155B TL
MICHELIN XZSL - radiální pneumatika určená hlavně pro protismykové nakladače. Tato pneumatika je navržena tak, aby poskytla vynikající výkon a současně zajistila úsporu nákladů a také aby poskytla vynikající životnost. MICHELIN XZSL
 

XZT

Michelin XZT 8,5 R17,5 121/120L TL
Michelin XZT - Těžká nákladní regionální pneumatika Michelin XZT poskytuje dobrou úroveň přilnavosti na mokrých a lehce zasněžených površích. Přinese vám nízké náklady na ujetý kilometr.
 

XZY

Michelin XZY 9,5 R17,5 129/127L TL
Michelin XZY - Těžká nákladní smíšený pneumatika Michelin XZY má nízké náklady na ujetý kilometr. Je pro ni příznačná odolnost proti poškození spojená s přilnavostí na silnici i mimo ni. Robustní kostra dovoluje násobné protektorování a šetří tím ŽP.
 

XZY 3

Michelin XZY 3 11 R22,5 148/145K TL
 

YIELDBIB

Michelin YIELDBIB 380/85 R34 149A8/149B TL