Výrobce Sebring

SEBRING je ověřená značka pneumatik pro náročné řidiče. Exkluzivní obchodní značka jednoho z předních evropských velkoobchodů pneumatik. Je vyvíjena a vyráběna společně s jedním z největších výrobců pneumatik na světě.


Položky výrobceALL SEASON

Sebring ALL SEASON 155/80 R13 79T
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- All Season je celoroční pneumatika do každého počasí pro osobní automobily. Díky tomu je vhodná pro letní a zimní teploty a zimní povětrnostní podmínky. Celoroční pneumatiky jsou označeny povinným symbolem sněhové vločky. Pneumatiky All Seasons jsou vhodnou a levnou alternativou k jiným celoročním pneumatikám. Díky moderní konstrukci a speciální struktuře můžete své celoroční pneumatiky používat univerzálně. To Vám poskytne vynikající zážitek z jízdy i na mokré zimní vozovce. Díky optimalizované směsi gumy s oxidem křemičitým jsme dokázali mnohonásobně vylepšit brzdnou dráhu na mokrém i suchém asfaltovém povrchu. To má také pozitivní vliv na vnější hluk odvalování i na jízdní komfort.
 

ALL SEASON LIGHT TRUCK

Sebring ALL SEASON LIGHT TRUCK 195/65 R16 104T
 

ALL SEASON SUV

Sebring ALL SEASON SUV 205/70 R15 96H
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Je vhodná pro teplotní a povětrnostní podmínky v létě i v zimě pro SUV vozidla. Na pneumatice najdete symbol sněhové vločky, celoroční pneumatiku tedy můžete používat v kterémkoli ročním období.  Ať už se jedná o jízdu na mokré nebo suché vozovce, tato pneumatika zajišťuje maximální přilnavost díky speciální směsi oxidu křemičitého. Zejména celoroční pneumatiky často generují silný hluk odvalování. Výrobce věnuje velkou pozornost snížení hluku odvalování, takže se můžete naplno soustředit na řízení a užívat si radosti z jízdy. Vyznačuje vynikající přilnavostí na různých površích. Navzdory rozdílným podmínkám povrchu se nám podařilo udržet opotřebení pneumatik na co nejnižší úrovni.
 

CARGOSPEED EVO

Sebring CARGOSPEED EVO 195/80 R14 106R
Vhodné pro užitková vozidla.. Co se spotřeby paliva týče se jedná o velice úsporné pneumatiky a to díky nízkému valivému odporu.
 

FORMULA 4X4 ROAD+

Sebring FORMULA 4X4 ROAD+ 215/55 R18 zesílené  99V
Pneumatiky 4x4 jsou určeny k jízdě po blátě, trávě a sněhu. Tyto pneumatiky jsou používány pro vozidla SUV s pohonem všech kol. Pneumatika Sebring Formula Road 4x4 je velmi vhodná pro jízdu po blátivém terénu a po asfaltových silnicích.  Navržená tak, aby co nejméně podléhala opotřebení. Vyznačují se také zvýšenou nostností.
 

FORMULA SNOW+

Sebring FORMULA SNOW+ 145/80 R13 75Q
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Zimní pneumatiky pro osobní automobily Formula Snow+ mají dlouhou životnost a poskytují pohodlí při jízdě. Díky optimalizované lamelové struktuře a nové směsi gumy se tato pneumatika vyznačuje vylepšenou brzdnou dráhou. To zvyšuje trakci mezi pneumatikami a vozem i za mokra a na ledu i sněhu. Pneumatika Sebring Formula Snow+ poskytuje atraktivní jízdní komfort, k čemuž přispívá také nízký valivý odpor. Pneumatika Formula Snow+ se vyznačuje obzvláště optimalizovaným hlukem odvalování. Prostrednictvím inovativní struktury lamel se pneumatika Formula Snow+ vyznačuje vynikající přilnavostí na mokrém a zasněženém asfaltovém povrchu. Přebytečná voda je rychle vytlačována vnějšími drážkami profilu běhounu. Toto řešení snižuje riziko aquaplaningu. 
 

FORMULA VAN+

Sebring FORMULA VAN+ 195/80 R15 106R
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Letní pneumatiky SEBRING formula van+ jsou určeny pro dodávkové, lehké nákladní vozidla a karavany. Tyto pneumatiky nabízí bezpečnou, komfortní a efektivní jízdu. Asymetrický profil běhounu pneumatik, se třemi podélnými drážkami umožňuje dobré odvádění vody. Dezén zajišťuje dobré brzdné vlastnosti i v zatáčkách.
 

FORMULA VAN+ WINTER

Sebring FORMULA VAN+ WINTER 185/80 R14 102R
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Pneumatika Formula Van+ Winter se i za chladného počasí vyznačuje vysokou úrovní bezpečnosti jízdy a vynikající přilnavostí. Je považována za spolehlivou a velmi odolnou na sněhu a ledu. Zejména u dodávek nebo lehkých nákladních vozidel přepravujících těžký náklad je důležité zajistit bezpečnost a stabilitu. Robustní vnější ramena pneumatiky se téměř nedeformují ani při silných pohybech při řízení na sněhu a ledu, což zvyšuje jízdní komfort. Díky speciální struktuře běhounu zimních pneumatik Formula Van+ Winter jsou přebytečná voda či sníh rychle vytlačovány, takže aquaplaning nemá šanci.
 

ROAD

Sebring ROAD 185/70 R14 88T
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Díky atraktivnímu designu je na silnici velice tichá a využije veškeré styčné plochy běhounu pro maximální pocit pohodlí odvádí perfektní práci jak na suché vozovce, tak i na mokru nabízí také velmi nízký valivý odpor a díky němu i rovnoměrné opotřebení a životnost pneumatiky. Velice dobrá volba v poměru cena / výkon.
 

ROAD PERFORMANCE

Sebring ROAD PERFORMANCE 215/55 R16 zesílené  97H
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Výkonné letní pneumatiky pro osobní vozy od jedné z mnoha dceřiných firem značky Michelin. Levná a bezpečná jízda za slunečného dne i v dešti, mechanický a akustický komfort, stejně jako optimální spotřeba paliva a nízký valivý odpor.
 

ROAD-TERRAIN

Sebring ROAD-TERRAIN 225/75 R16 zesílené  108S
...Sebring Road Terrain ukazuje své kvality a září v ulicích města i při jízdě v terénu. Lze ji proto také zařadit do kategorie „All-Terrain“. Tato pneumatika zaručuje Vám i Vašemu SUV optimální bezpečnost při jízdě na suchém i mokrém povrchu. Díky zvláště robustní kostře poskytuje terénní pneumatika Vašemu SUV ještě větší podporu.
 

SNOW

Sebring SNOW 175/65 R15 84T
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- S pneumatikou Snow získáváte vysokou kvalitu za nízkou cenu. Profil pneumatiky ve tvaru písmene V, je speciálně tvarován tak, abyste neztratili kontrolu při jízdě na mokrém asfaltu. Díky moderní lamelové struktuře je přebytečná voda rychle vytlačována z dezénu. Díky tomu dosáhnete nejlepší přilnavosti při jízdě na sněhu, ledu a mokré vozovce. Proto je pneumatika Snow vynikající také pro jízdu na asfaltovém povrchu. Naším přáním je zajistit, abyste se svým vozem projeli zimou bezpečně. Zimní pneumatika Snow je proto také označována jako „spolehlivá“.
 

SNOW SUV

Sebring SNOW SUV 265/65 R17 zesílené  116H
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Tato pneumatika pro SUV vozidla nezná žádné kompromisy. Pneumatika SUV Snow dovede Vás i Vaše SUV vždy bezpečně do cíle. Díky svému profilu Vám tato pneumatika poskytne vynikající přilnavost na sněhu, ledu a mokré vozovce. Pneumatika SUV Snow se vyznačuje sníženou spotřebou paliva. Udržuje optimální trakci tak, abyste měli své SUV stále pod kontrolou.
 

ULTRA HIGH PERFORMANCE

Sebring ULTRA HIGH PERFORMANCE 225/45 R18 zesílené  95Y
----------Garance Sebring - nové pneu v případě poškození---------- Asymetrické vysoce výkonné letní pneumatiky od jedné z mnoha dceřiných firem značky Michelin. Vzhledem ke svému jedinečnému designu a pryžové směsi poslední generace zaručí bezpečnost jízdy za slunečného dne i v dešti, mechanický a akustický komfort, stejně jako optimální spotřebu paliva.